Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak, ha nyaralás...

Mit csináljak, ha nyaralás alatt menstruálok?

Figyelt kérdés
Hétvégén megyünk nyaralni 1 hétre és nekem pont akkor fog megjönni. Fürdőhelyre megyünk, úgyhogy mindenképp szeretnék fürdeni. Tampont fogok használni, de félek, hogyha megyek vele a vízbe nem kapok vmi fertőzést? Ha kijöttem a medencéből rögtön menjek cserélni? és estére is használhatok tampont? Itthon betétet szoktam, de mindig átázik, ezért a szállodában elég ciki lenne, ha véres lenne az ágyneműm reggel. Nem baj ha éjszaka sokáig van bent a tampon?
2010. júl. 14. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Mindig cseréld azonnal ha kijössz a vízből, és amit este beraksz, reggel azonnal vedd ki.
2010. júl. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

A citromlé csökkenti a vérzést, én éjjel így nem szoktam átázni. Probáld ki, hátha neked is használ.

23/L

2010. júl. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Igen éjszakára is használhatsz tampont, de nem árt mellé egy betét is, nehogy átázz. Jó nyaralást, hova mentek? Ird meg majd milyen volt
2010. júl. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Zalakarosra megyünk. :) Ja és azt elfelejtettem az előbb, hogy mi van akkor, ha beszivárog a víz a tamponba és úgy kiáztatja a vért, akkor nem fog véres-víz folyni végig a lábamon? Vagy ez hülyeség? Azt írtátok, hogy ha kijöttem a medencéből rögtön menjek cserélni. De ha nem telt meg rendesen, akkor hogy fogom kiszedni. Jajj úgy félek hogy rossz lesz így a nyaralás :S
2010. júl. 14. 14:45
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Ha rendesen felteszed addig ameddig megy akkor tuti 100, hogy nem fog semmi kifolyni belőled.

Amúgy én sose szoktam tampont cserélni ha kijövök a vízből mert eleve koszosabb a kezem és a wc-k sem túl tiszták. Nekem a nőgyógyászom régebben azt javasolta, hogy ha nyaralni megyek és megvan akkor a tampon tetejére tegyek egy kis Canestent és így nem kapok el majd semmit. (mert én könnyen összeszedek mindenféle szentszart)

Nekem ez így bevált.

2010. júl. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Amúgy ha nem telik meg rendesen akkor is simán kilehet szedni. Annyi h nem fog kicsusszanni hanem kicsit erősebben kell húzni. Semmi baj nem lehet ettől. :)
2010. júl. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
91%
Ha veres lesz a lepedo,a szallodaba majd lecserelik,azert vannak a szobalanyok,es massal is megesik.En is igy jartam tavaly nyaralas elott,es akkor eloszor hasznaltam tampont.Ejszaka betettel egyutt.Es nyugi,nem fog semmi kifolyni belole,az uszok is ezt hasznaljak gondolj erre.Nagyon biztonsagos,az elso hasznalat utan rajossz.En orankent csereltem,ugy izgultam,de kesobb jot nevettem magamon.Jo nyaralast!!!
2010. júl. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Sokat segítettetek :D
2010. júl. 15. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!