Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16l. Az hormon problema lehet...

16l. Az hormon problema lehet ha nem no a mellem es nem fejlodok ebbol kifolyolog ugy ahogy kellenek? . Ha lehet igy fogalmazni?

Figyelt kérdés

2019. szept. 10. 13:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül. Detto ez van nalam is, vártam h nőljenek a melleim, de akkorák maradtak, mint általanosban. :-D Már elfogadtam, am is fiatalít meg illik a testemhez.
2019. szept. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Nem feltétlenül probléma, ki elöbb, ki késöbb érik. De lehet az is, hogy adottság, egyszerüen nem lesznek nagy melleid, de làttam olyat is, hogy valaki rengeteget sportolt, ezért nem nött meg, aztán amikor az egyetemen abbahagyta, akkor nött vagy 15-20 centit (testmagasságra), de ekkor nöiesedett is.
2019. szept. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül. Nem lesz mindenkinek nagy. Nekem is olyan kislányos felnőtt létemre. 16 évesen engem is zavart, de már nem probléma. Megszoktam és tök kényelmes :)
2019. szept. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem zárható ki, de nem is biztos. Viszont láttam a másik kérdésnél, hogy gumi nélkül dgtatok, szóval ha terhes leszel, majd megnő...
2019. szept. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem en😂 baratnom, csak ugy irtam hogx nelegyenek olyan kommentek, hogy biztos azert mondom, hogy baratnom, mert amugy en..meg ezek:)
2019. szept. 11. 18:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet így fogalmazni. Mi az, hogy "kellenek"?
2019. szept. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A pasid vegye kezelesbe :)
2019. szept. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A barátnőd kérdezze meg anyukájától, hogy ővele hogy volt ebben a korban.
2019. nov. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!