Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha volt egy...

Mit tegyek, ha volt egy hormon hiányos betegségem és sokszor azt hallom/halottam, hogy nem nézek ki a koromhoz képest ugy ahogy kellene?

Figyelt kérdés
Sokan csufoltak régen -e miatt ,csöcsetlen stb. Hiába fejlődtem még mindig kislányos vagyok valamilyen szinten
2015. aug. 5. 11:09
 1/9 anonim válasza:
Ne foglalkozz velük, pár év és maguktól megoldódnak a problémáid. :)
2015. aug. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
15-Éves lány vagyok 143-cm és 39-kg ugy nőiesedett sokat a testem csak az arcom eléggé fiatalos állitólag,és mivel alacsony vagyok 13-14-évesnek néznek.
2015. aug. 5. 13:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem sincsen mellem,és már 19 vagyok..de senki nem szól be,csak engem zavar...
2015. aug. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát nekem van úgymond csak nagyon kicsi és engem is zavar ,ez miatt hordok push-up-ot mert az kicsit nagyobítja.
2015. aug. 5. 17:15
 5/9 A kérdező kommentje:
És rossz,hogy nővérem is azzal jön,hogy nem nézel ki 16-nak stb.Mert most leszek 16-éves 20-án.
2015. aug. 5. 18:27
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekik sokkal jelentősebb hiányosságaik vannak a jelek szerint.
2015. aug. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Menj vissza az orvoshoz!
2015. aug. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Voltam még orvossnál és állitólag már semmi bajom,de még várok egy eredményre a korházból.
2015. aug. 6. 14:55
 9/9 anonim ***** válasza:

15 vagy meg es 1-2 evvel fiatalabbnak neznek. Ez nem a vilag vege. Ha rendesen menstrualsz nincs problema valoszinuleg.


En 25 vagyok es multkor a doki aki toltotte a szamat megkerdezte, hogy nagykoru vagyok-e.

Nem tudom ez jo-e vagy sem. De majd 30 evesen legalabb tudok a 20-on eves szep fiatal fiukkal cicazni, ha addig nem allapodom meg a kovetkezo generaciobol is valogathatok, igy hogy ennyire fiatalnak nezek ki. 😂😊


Mindenesetre az a kicsi A/B-s cicim ami van azt 21+ evesen szereztem.

Lehetne nagyobb, de a mucici nekem meg nagyon mu, keves szep tapintasuval talalkoztam.

Az arcom olyan mint egy 15 evesnek es 160 centi vagyok csak.

Szepnek szep, elvegre 16-tol 91-ig nyomulnak. 😅😃😊

2016. júl. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!