Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mindig átvérzek a tampon...

Mindig átvérzek a tampon mellett? Miért?

Figyelt kérdés

21 vagyok, nem szültem még és nem is vérzek olyan hatalmas mennyiséget. már a sárga csíkos O.B-t használom, ami azért elég nagy. elég mélyre is teszem, már amennyire csak tudom ujjal. mégis minden alkalommal átvérzek mellette, először csak a zsinórja ázik át végül a bugyim. tisztasági betétek amúgyis teszek be, cserélem is gyakran. mégis alig szív fel valamit a tampon, alig nagyobb a mérete mikor kiveszem a tisztasági betét meg vastagon véres.

mi lehet az oka? nem hiszem, hogy kicsi lenne, ennél nagyobbat nem is javasolnak.



2011. nov. 9. 21:29
 1/8 anonim válasza:
0%

szia!


21/f vagyok, lehet h olyan helyre teszed be ahol nincs helye kitágulni és megszívni magát nedvességgel, a hely átmérője nem teszi lehetővé. lehet hogy túl aktív az izomzatod, és kinyomkodja a tamponból:)


hülye ötlet: 2tampi egymás után.. ami egyik melett elfolyik a mögötte lévő felszívja.

2011. nov. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Szia!


Ez nagyon furi! Biztosan rendesen kicsomagolod azt a tampont?

Az összes fóliát le kell róla venni, alul és fölül is!

Ne haragudj, csak ez olyan hihetetlen, hogy nem tudok most másra gondolni?

Én 20 éve használok tampont, természetesen a szülések után egyre nagyobb méretű tampon kellett. Napközben betétet is használok, mert így érzem magam biztonságban.

A tampon mindig átázik rendesen, ha mással nem a hüvely nedvvel, és avval tágul ki megfelelően, hogy "jól záródjon".

Lehet, hogy meg kéne próbálnod valóban más méretet, vagy más módszert?

2011. nov. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 csak1csajszi ***** válasza:
100%
Nehogy felrakj 2 tampont egyszerre!!!!Ez egy nagy baromság!!!Ha a tampon nem jön be,akkor betét,vagy próbálj másik tampont..
2011. nov. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

leszedem a fóliát, mindig kétszer is ellenőrzöm.

valamennyit felszív a tampon, de nem lesz olyan nagy, simán kifolyik mellette. lehet átázik?

direkt kipróbáltam és vízbe téve hatalmasra dagad, de mikor kiveszem annak max a fele. azt is olvastam, hogy ha jól televan könnyen kijön, nah, nekem erővel kell kihúzni is.

már én sem tudok mire gondolni.

2011. nov. 9. 22:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Mit jelent nálad a gyakori csere? Ha láthatóan át van vérezve az egész tampon, akkor tele van, nem feltétlenül lesz nagyobb is.
2011. nov. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
óránként, 2 óránként, max 3. igazából egyetemi óra vagy gyakorlat közben nem mindig tudok kimenni, mert nincs lehetőségem. ám nekem mindenki azt mondta, hogy ennyi idő alatt nem lehet tele egy tampon. ezek szerint mégis.
2011. nov. 9. 22:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Próbálj meg más fajtát használni. Én Naturellát használok, ugyanolyan jó, mint az OB és fele annyiba kerül.
2011. nov. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy olyan a hüvelyed alakja, hogy anatómiailag nem passzol a tampon.
2011. nov. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!