Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon megijedtem. Fehér...

Nagyon megijedtem. Fehér valamit láttam pisilés után. Mi lehet az?

Figyelt kérdés
Pisilni mentem mikor a bugyimon rózsaszínű nyálkás dolgot láttam aztán pisiles után a WC papír is olyan volt és a WC-be egy fehér valamit láttam(kb 1cm nagyságú volt). Később voltam pisilni akkor is látszott a WC papiron az a nyálkás rózsaszínű dolog. Aztán utána megint voltam és akkor már nem látszott rajta. Pár napja a nyakamnál kijött a nyirokcsomó amire az orvosok azt mondták valami gyulladástól van és antibiotikumot írtak fel hogy azt kell szednem. Lehetséges hogy terhes voltam vagy még az is vagyok? Vagy hogy az antibiotikum szedése miatt van ez?
2019. szept. 13. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A kettő nem függ össze. Szerintem ovulálsz, és a fehér folyást láttad. Az szokott kicsit rózsaszínes is lenni.
2019. szept. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is feher folyás. Félidőben vagy?
2019. szept. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fehérfolyás. Antibiotikumos kezelés alatt is előfordulhat. Viszont azt mi nem tudhatjuk terhes vagy-e. Ha védekezés nélkül szexeltél bármikor az lehetsz.
2019. szept. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!