Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes vagyok. Tegnap...

10 hetes vagyok. Tegnap éjszaka pisilés után alvadt véres folyásom volt. Nagyon megíjedtem de azóta nem vérzek. Már az elejétől fájdogál a petefészkem körül és most kicsit jobban érzem azt is. Volt valakinek ilyen a 10 hét körül? Nagy a baj?

Figyelt kérdés
Ha a párom hazaért indulunk is befelé a dokihoz.

2014. márc. 11. 08:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt 6 hetesen, aztán pár hetente 1-2 napig keserítette az életünket, mindig voltam dokinál. Én nem kaptam rá semmit, azt mondták, hogy beágyazódáskor keletkezhetett egy kis vérömleny és az ürült ki. De van akinek alapból hormonpótlást javasolnak, ez teljesen orvos függő...

Úgyhogy nem feltétlenül jelent bajt, de sajnos akár egy vetélés is kezdődhet így, ezt senki nem tudja előre megmondani.

Szóval irány a doki!!! Drukkolok! :)

2014. márc. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem várnék!
2014. márc. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Sajnos csak délután tudok menni. Németbe lakunk a

legközelebbi nőgyógyász 20 km-re van. A kocsi a páromnál

Ráadásul csak ő tud németül.

2014. márc. 11. 09:34
 4/11 anonim ***** válasza:
Mentő kifejezést hallottad mád?
2014. márc. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Magyarból hívják okosak????
2014. márc. 11. 10:00
 6/11 anonim ***** válasza:
Teljesen megértelek, én sem tudok németül, így a páromat várnám haza, illetve elmennék a háziorvosomhoz, aki magyar. Nincs valaki aki tudna segíteni? Egy ott élő magyar?
2014. márc. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan várd meg a párod.Csak akkor fontos a mentő,hogy ha élénkpiros erős vérzés van. Ilyenkor csak azért fontos dokihoz menni,hogy meggyőződjetek,jól van-e a baba. Koraterhességi vérezgetésnél semmit nem tudnak a dokik csinálni,mondja majd hogy sokat pihenj,esetleg felír valami progeszteron tartalmú gyógyszert.

Nyugi,pihenj amíg meg nem jön a férjed.

2014. márc. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha a petefészek fájdalmad van,felmerülhet a méhen kívüli terhesség gyanúja is,de remélem minden oké,akkor biztos jobban fájna.
2014. márc. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
10 hetes vagy,biztos voltál már dokinál,úgyhogy biztos megállapították már,hogy jó helyen van a baba.
2014. márc. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Irj majd!
2014. márc. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!