Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tangánál nálatok is előfordul,...

Tangánál nálatok is előfordul, hogy nem csak folyásos lesz a bugyi?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy gáz de én akármennyire is megtörlöm magam néha bizony marad egy kis barna folt hátul.

2019. szept. 16. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Még a sima bugyinál is.
2019. szept. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%

Nem, ez nem fordul elő.


Ha veled ilyesmi megtörténik, akkor válts nedves wc papírra, vagy mosakodj meg utána.


Később ez borzasztó gáz lesz. Képzeld el, ha első együttlétkor leveszi a párod a bugyit és ott egy adag szar.

2019. szept. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%

2.-nak.


Egy pukinál, vagy egy leguggolásnál is "csokis" lehet a bugyi. Hiába nedves kendőzted, vagy mostad ki a popid.

2019. szept. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer kétszer előfordult mar. De igyekszem minél alaposabban kitörölni.
2019. szept. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%
Dehogy lehet az. Ne mondd már nekem, egész életemben fizikai munkát végeztem, hajoltam, guggoltam, mégse történt velem ilyen soha.
2019. szept. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az már kellemetlen, ha féknyom is van a bugyin.
2019. szept. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%

Hát szerintem alap dolog kéne legyen mindenkinél, hogy nagy wc-zés után mossa meg a sejhaját. Persze tudom van amikor nincs rá lehetőség idegen helyen, de otthon ez alap dolog kéne legyen.


Amúgy fiú vagyok, tangát hordok, és nem szokott olyan lenni, amikor megmosom utána.

Ha idegen helyen kell wc-re menjek, és nem tudom megmosni, akkor ritkán előfordul, hogy meglátszik rajta.


A tanga ilyen, hogy bevág oda, így nyilván sokkal könnyebben olyan lesz, mint egy másmilyen típus.

2019. szept. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Használj bidettet! Higiénikus, az arabok régóta használják.
2022. jún. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!