Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire fáj a katéter?...

Mennyire fáj a katéter? Milyen érzés?

Figyelt kérdés
Nőgyógyászati műtétem lesz és katétert fogok kapni. Nagyon félek tőle. Milyen érzés? Mennyire fájdalmas?

2019. szept. 17. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Fájni nem fog, inkább érzelmileg kellemetlen a dolog, mármint hogy oda tesznek valamit. Amúgy be fogják kenni síkosító anyaggal jóformán csak egy pici diszkomfort érzést okoz fájdalmat nem.
2019. szept. 18. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Engem nemrég műtöttek, a katétert a műtőben kaptam, nem is emlékszem rá, csak rácsodálkoztam már az ágyban; amint ki tudtam menni wc-re kivették, bár tény, hogy én sürgettem a dolgot. Műtét 1,5 óra + 3 óra pihenés után 10 mp alatt kikapta a nővér, nem fájt, még kellemetlennek sem mondanám.
2019. szept. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem fajt, csak nagyon erős nem múló vizelési ingerem volt tőle. Kivételt meg se éreztem, utána nem volt gond a pisilessel, olyan volt mint előtte. Nekem öt napig volt fent.
2020. jan. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!