Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért tapasztalok állandó...

Miért tapasztalok állandó hányingert és szédülést köldöksérv műtét óta?

Figyelt kérdés
Egy hónapja volt köldöksérv műtétem. Azóta állandóan émelygek és szédülök. Háló lett beültetve. A heg még mindig nagyon érzékeny. Egyszer megpróbáltam begombolni a nadrágomat, de őrületesen szorító érzést és hányingert tapasztaltam. Az émelygés, a szédelgés és a szorító érzés a köldökömnél mindenfajta fizikai aktivitás, akár egy kis mosogatás hatására is fokozódik. A hasfalam műtét óta nem nyerte vissza az erejét, nagyon hamar elfáradok. Voltam már többször is a sebésznél, de mindig azt mondja, hogy szép a seb, a tüneteimnek pedig el kell múlniuk. Van valakinek hasonló tapasztalata? A panaszaimat esetleg a még fel nem szívódott belső varratok és a még be nem épült háló okozhatja? Nagyon elegem van már. A műtét óta sokkal rosszabbul vagyok, mint azelőtt. Minden apró mozdulat izommunka, szúr, ég, feszül és szorít a hasam.
2019. szept. 18. 18:01
 1/1 anonim ***** válasza:
A sérv műtét után 6 hét a minimum a felépüléshez. Szóval szerintem adj még időt magadnak. Sokáig tud fájni és érzékenynek lenni. Sajnos ez egy hosszabb folyamat.
2020. dec. 17. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!