Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van egy olyan erzesem h...

Van egy olyan erzesem h huvelygombam van kenem canestennel de az nem eleg igazabol csak a kenes utan olyan darabkas kicsit belul lehet az a krem es nem gomba de viszket elegge penteken voltams strandon?

Figyelt kérdés
Nem fekudtem me a baratommal meg csak megujjazot de anya egybol azt hinne h szexualis uton kaptam el valamir es nagyon merges lenne pedig meg szuz vagyok h mondjam el neki mit tegyek?

2019. szept. 19. 07:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ha viszket, akkor elég valószínű, hogy az lesz. Strandon simán el lehet kapni. Mondd meg nyugodtan, hogy ott szedted össze. Amúgy gyógyszertárba lehet kapni recept nélkül is különböző hüvelytalettákat, h.kúpokat, Canestenből is van ilyen. Mondjuk elég húzós áron vannak, de hát ha kell, akkor kell. Ne húzd az időt, mert csak rosszabb lesz. Menj és vegyél rá valamit.
2019. szept. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Es ha esetleg a canesten kupot es kremet elhasznalom de megse ez a bajom az baj vagy tehet kart ha feleslegesen hasznalom?
2019. szept. 19. 09:49
 3/19 A kérdező kommentje:
Es osztalytarsamnak ilyen nagyon pattanasos enyhen mar elvileg gomdbas ragyak vannak a fejen lehet attol kaptam el?
2019. szept. 19. 09:51
 4/19 anonim ***** válasza:

Az osztálytársadnak az arcát szoktad simogatni, mielőtt elmész pisilni? Gondolom nem, úgyhogy nem tőle kaptad.

Mik a tüneteid?

2019. szept. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Hat viszket de nem egyfolytaba a folyasom kezd mar norm lenni az ujjamon nem nagyon marad olyan turos cucc egyszer volt olyasmi de az szerintem krem volt
2019. szept. 19. 13:18
 6/19 anonim ***** válasza:
Amit mondtál az alapján gomba lesz. A krémet kívülre kell kenni. Olvasd el a betegtájékoztatót a hüvelytabletta és krémnél is, a szerint használd, sajnos hosszú a kezelés. Ha egy hét múlva is érzed a panaszokat, akkor muszáj orvoshoz menned!
2019. szept. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Koszonom hetfon megveszem szerintem ,de ha esetleg nem ez a bajom es en elhasznalom attol nem lehet bajom ugye?
2019. szept. 19. 14:06
 8/19 A kérdező kommentje:
Es ugye penicilin nincs ebbe a tablettaba?
2019. szept. 19. 14:11
 9/19 anonim ***** válasza:
Megnéztem a hatóanyagot a betegtájékoztatón ugyan penicillin nincs benne, viszont 18 éves kor alatt nem alkalmazható. Jobb lenne, ha beszélnél anyukáddal, és elmennétek nőgyógyászhoz!
2019. szept. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Nem írta sehol a kérdező, hogy hány éves.


Vedd meg mielőbb a Canesten Kombit és használjad, vagy pedig kérj időpontot a nőgyógyászhoz.

2019. szept. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!