Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jött még meg?

Miért nem jött még meg?

Figyelt kérdés
Gimis vagyok, az osztályban már mindenkinek megvan, csak nekem nem. Miért? Anyumnak 13 évesen jött meg, nővéremnek 14. A nagymamáimnak az egyiknek 13 a másiknak 15. Én meg már 9-es vagyok és semmi. :(
2019. szept. 19. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyunk egyformák, légy türelemmel :)
2019. szept. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? 15? 16?


Úgy tudom, hogy 16 éves korig normális, hogy megjöjjön. Ha még 16 évesen sem jött meg, akkor el kell menni a nőgyógyászhoz, hogy vizsgáljon meg, nincs-e valami szervi gond.


Hallottam amúgy olyanról, akinek 18 évesen jött meg először, és egészséges volt! Szóval nem kell megijedni, nem feltétlenül jelent gondot az, ha későn jön meg, de azért nem árt egy orvosi kivizsgálás.

2019. szept. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%

15 évesen még nem olyan nagy baj, inkább örülj neki, h ennyivel kevesebb jut neked a jóból, bár azért így is lesz még 30-40 éved, amikor megtapasztalhatod, h milyen is havonta par napig vérezni. Ne kattogj ezen, inkább élvezd ki amíg nincs meg, mert az első pár év durva lesz, amíg be nem áll rendesen a ciklusod.

Jah, meg gondolj arra, h az osztálytársaid tuti irígykednek rád, amiért neked nem kell még ezzel szenvedni!

2019. szept. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!