Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti mit csináltok egész nap ha...

Ti mit csináltok egész nap ha meg jött?

Figyelt kérdés

Úgy értem ha pl. Otthon vagytok és nem munkába vagy suliba. Egész nap tvztek, pihentek, édességet esztek? Mit csináltok ha nagyon görcsöl és nem hat a gyógyszer? Párotok ilyenkor "ápolgat", hoz ezt-azt ha éppen görcsöl a hasatok? Minden érdekel.

23/N


2019. szept. 15. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Ugyanazt, mint akkor, amikor nincs meg. Nem világvége vagy hatalmas esemény egy tetves menstruáció.
2019. szept. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól mert menstruálok ugyanúgy elvégzem a feladataimat.Nem szoktam pihenni sokat inkább csak akkor ha előjön a migrénes fejfájásom.Édességet sem eszek inkább csak sós nasit.A párom meg nem sokat tud segíteni ilyenkor,de persze próbál.
2019. szept. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
Igyekszem pihenni. Kényeztetem magam. Szingli vagyok, de a család segít, amiben tud.
2019. szept. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanazt, mint egyéként.

Ha fájna, akkor igyekeznék pihenni egy kicsit, illetve vennék be gyógyszert, hogy ne fájjon(addig keresnék, míg nem találom meg azt, ami hat). De ez a naphosszat édességet evő tv előtt döglés nagyon nem az én műfajom, megőrülnék egész nap tétlenül.

Mivel vagyok annyira mázlista, hogy nem fáj, ezért ugyanúgy élem az életem, mint egyébként. Akinek komoly fájdalmai vannak, az persze pihenjen.

2019. szept. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt csinálom, mint amikor nem menstruálok. Engem egyáltalán nem zavar a vérzés, semmiben nem befolyásol. Görcsoldót időben veszem be, nem várok addig amíg fetrengek a hasfájástól.
2019. szept. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Hát én nagyon rosszul vagyok, amikor megjön, főleg az első két napon, szóval ha tehetem, akkor pihenek, édességet eszek, beveszem a fájdalomcsillapító-görcsoldó kombót, hogy ne a falat kaparjam a fájdalomtól, és igyekszem túlélni. Szívás, ha épp hasmenésem is van a görcsöktől.

Barátom pedig próbál segíteni, ahogy tud.

22/L

2019. szept. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!