Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ki kell cserélni a betétet,...

Ki kell cserélni a betétet, ha ment rá pár csepp pisi?

Figyelt kérdés
Pár napja nagyon felfáztam, és ennek következtében elkaptam valami hugyuti fertőzést, ami azzal jár h bizonyos dolgok miatt (pl köhögés) pár csepp pisi kicsurran. Ezt még tetézi, h délelőtt megjött a havim is, amire betétet használok. Az előbb rám tört egy köhögési hullám, és éreztem, h megint kicsurrant pár csepp pisi. Ez gondot okozhat, és cseréljem le a betétet, vagy megvárhatom, míg rendesen véres lesz? Most még alig van rajta egy kis piros rész. A pisi nem látszik rajta, de tutira az volt, mert amikor ilyen történik, érzek egy enyhe szúró-égetö érzést.

2019. szept. 20. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze. És menj orvoshoz, ha még nem voltál.
2019. szept. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Voltam már. 2. napja szedem az anti biotikumot, de 7 napos, így 5 még hátra van. A mensimből meg 6. Az elég ciki, ha minden ilyen után cserelhetem le, mert amióta van ez a gondom, átlag napi 5-6 ilyen van, de tegnap pl 11-et számoltam. Nyilván indulhatok betétet venni, mert ami itthon van, az ilyen számok mellett baromi kevés, arról meg nem is beszélve, h éjszakait használok, és bár nem igazán spórolok vele, de azért pár pötty vér, meg néhány cseppp pisi után kidobálni, az már szerintem is pazarlás... Szerintetek milyet vegyek erre a helyzetre, elég lehet a normál is, vagy inkább az egyel nagyobbat?
2019. szept. 20. 15:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Remélem, hamarosan jobb lesz. Addig szerintem használj kisebb betétet és cseréld gyakrabban.
2019. szept. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A gyakori cserével nincs probléma, egyébként is gyakran cserélem, ha csak szimpla vérzés van.

Én is kisebbre gondoltam, majd veszek veszek normált is meg az egyel nagyobbat, kezdésnek 2-2 csomaggal, aztán majd meglátjuk mennyire fogy. Hát, ezzel most jól megjártam így. Ne menjek vissza a dokihoz, h közben megjött a menzeszem, és tud e rá valamit mondani/adni, nehogy mégnagyobb fertőzésem vagy ilyesmi legyen? Mondjuk nem is tudnék már menni, mert ma délelőttös volt...

2019. szept. 20. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!