Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Intim kehely éjszakára?

Intim kehely éjszakára?

Figyelt kérdés
3. Ciklus óta használok intim kelyhet.. tök jó, csak éjszaka és néha nappal is veszélyesen fel csúszik...... ezért egyre inkább félve használom. Szülés előtti és utáni kelyheket találtam, féltem a kicsit megvenni, mert elég erős a vérzésem, de mivel elég nagynak tűnt a különbség a szülés utánival így nem mertem megvenni a nagyobbat. Másnak is volt ilyen tapasztalata? Mi lehet a baj? Hogy kerüljem el a tölcsér eltűnését?

2019. szept. 24. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is fel szokott csúszni, ettől még ki lehet venni rendesen, csak kicsit feljebb kell nyúlni érte. Én az első pár napon mosható betéttel együtt használom.
2019. szept. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
70%
Én is gondolkodom kehely vásárlásán :) Szerintetek szűzként használhatom ? És nem fog fájni ? Olyan nagynak tűnnek nekem képeken.
2019. szept. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyugodtan vehetted volna a nagyobb méretet,ha a vérzés indokolja. (Kapacitása jó lett estére?) Ha felcsuszik,kicsit rá kell nyomni és lejjebb fog jönni.

Elviekben lehet szuzkent is használni (0-as merettel is találkoztam már),de azért van egy trükkje a hasznalatnal,amire rá kell érezni.

2019. szept. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!