Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Intimkehely miért nem akar...

Intimkehely miért nem akar kinyílni?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, mi lehet az oka, hogy miután felhelyeztem a hüvelybe az intimkelyhet az nem nyílik ki? Mit tudok tenni hogy kinyíljon? Próbáltam forgatni meg igazgatni de nem történt semmi. Előre is köszönöm a válaszokat

2019. jún. 26. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen hajtással próbáltad? C-ben nem mindegyik nyílik könnyen, próbáld a lenyomós hajtást. (de a neten többféle intimkehely hajtogatási mód is van, sok sikert :) )
2019. jún. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha az első válaszoló által írt módszer nem válik, az azt jelenti, hogy vagy nem jó minőségűt használsz, vagy túl nagy.
2019. jún. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

C-ben helyeztem fel és nem akart kinyílni. Viszont s-es méretet vettem ami tudtommal a legkisebb. Ráadásul amikor megvan belőlem ömlik a vér és féltem hogy ez is kicsi lesz.

Mindenesetre köszönöm válaszokat. Megprobalok másikat venni.

2019. jún. 27. 18:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbálj ki másik márkát. Én először egy olcsóbbat vettem. Az kis méretű volt és nehezen nyílt ki, de így is megérte. Majd beruháztam egy drágábbra ami miután megérkezett néztem, hogy kisebb mint az előző. Ez egyből kipattant.
2019. jún. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!