Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jön meg? Mit csinálj...

Miért nem jön meg? Mit csináljak hogy meg jöjjön? 24N

Figyelt kérdés
Nem voltam még orvosnál soha nem is akarok menni. 2 hete feküdtem le először a barátommal és már 1 hete meg kellett volna jönnie. Védekeztünk nem vagyok terhes
2019. szept. 28. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
24 éves felnőtt nő létedre ilyen gondolkodással meg is érdemled.
2019. szept. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem voltál még orvosnál soha és nem is akarsz menni? Akkor csak gratulálni tudok :) remélem tényleg nem vagy terhes, nem lenne jó ha szaporodnál
2019. szept. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
9%
Valahol olvastam h a vörösbor meghozza, persze mértékkel. De bocsi ha tévedek. Majd megjön nyugi.
2019. szept. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A vörösbortól maximum vöröset fog hányni, de nem kezd el varázsütésre menstruálni. Főleg mert valószínűleg éppen kismama...
2019. szept. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csinálj egy terhességi tesztet. Attól nem jön ugyan meg, de lagalább megtudod, hogy terhes vagy-e. Ja, és szexuálisan aktív nőnél nincs olyan, hogy "nem vagyok terhes"
2019. szept. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De nem vagyok terhes nem szakadt ki az óvszer megneztem és anélkül meg nem volt bennem
2019. szept. 28. 22:13
 7/10 anonim ***** válasza:
Csinálj a biztonság kedvéért egy tesztet. Ha megnyugszol, akkor meg fog jönni.
2019. szept. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Oké holnap veszek és megcsinalom
2019. szept. 28. 22:57
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt nő létedre úgy gondolod soha nem akarsz nőgyógyászhoz menni? Gratulálok. Szinte minden nő élete során legalább egyszer összeszed valami gombás vagy bakteriális fertőzést. Azt pedig doki nélkül nehéz kikezelni. Egyébként valószínűleg csak rágörcsölsz ezért nem jön meg. De azért legyen csak meg az a teszt. És menj el orvoshoz. Ha a szexhez elég felnőtt vagy, ehhez is legyél az.
2019. szept. 29. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem akarsz nőgyógyászhoz menni? 24 éves fejeddel több eszed kellene, hogy legyen. Saját érdeked, de nekem mindegy mit csinálsz.
2019. szept. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!