Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van vkinek frissen diagnosztiz...

Van vkinek frissen diagnosztizalt petefeszek cisztaja?

Figyelt kérdés
Par napja 5cm es egy rekeszes funkcionalis cisztat talaltak rutin vizsg kor. 3 ho utan kontrol? Van vkinek hasonlo problemaja? Mi tortent? Koszonom!

2019. szept. 30. 16:38
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Koszi a commentet. A ciszta ha urul a hasuregbe urul nem a mehen keresztul ki..dokim szerint. Ami a verzes az nyalkahartya a mehbol ami hormonhatasra urul. Nekem ma azt mondta, h ilyen verzes kell ahhoz, h a ciszta felszuvodjon. Drukolok Neked. Volt vmi mellekh a Duphastonnak?
2019. okt. 4. 14:20
 12/13 anonim ***** válasza:

Nekem márciusban találtak egy 32mm-es cisztát a balpetefészkemen. A menstruációval nem múlt el. Ezután kaptam Proverát 10 napig, amitől a következő menstruáció alkalmával szintén nem múlt el. Május 2-án mondták, hogy műtét lesz. Így július 30-án megműtöttek, kivették a cisztát.


Oktbóer 15-én voltam hasi uh-on, ahol kiderült, hogy újra van a bal oldalon cisztám, de most 4,5-5 cm-es. Úgyhogy megyek újra nődokihoz.

2019. okt. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Csajok nagyon boldog vagyok. Ma voltam dokinal elozetes vizsg on es eltunt a cisztam! Koszonom a kedves segito hozzaszolasokat!
2019. nov. 12. 18:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!