Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csak szerintem hülyeség, hogy...

Csak szerintem hülyeség, hogy az intim szőr megvéd a betegségektől, fertőzésektől?

Figyelt kérdés

"A szeméremszőrzet táptalaja a baktériumoknak, mivel a sűrű szőrzetben könnyebben megtelepednek a kórokozók. Több kutatás igazolta, hogy riasztó mennyiségű baktérium található ott. A szőrzet nem véd meg a szemölcsöktől és fertőzésektől sem, a HPV-vírus jelen van a férfiak intim szőrzetén. Éppen ezért higiéniai szempontból jobb a rövidebb szőrzetre váltani."

Én úgy gondolom, hogy inkább ebben lehet valami, elvégre szőrösen nehezebb is letisztítani, nem is lehet teljesen csak fürdésnél, napközben ott maradnak a bacik. Egy szőrtelen nemi szervről pedig simán le lehet törölni a menstruációs vért, hüvelyváladékot, izzadtságot, mindent.

Szerintetek?


2019. szept. 30. 19:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
78%
Hát nehéz kérdés, mert ugyebár nem lehet véletlen h ott szőrösnek lettünk megalkotva, de az is igaz lehet, amit te írsz. :-)
2019. szept. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
A szakirodalomban az van irva,a szőrzet nagyban megvéd ,hogy átvedd a bőrbetegségeket .
2019. szept. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
41%
Ez a borotvát p.csa ez egy múló divat. Én aztat szeretem ha egy nőnek természetes bozontya van!
2019. szept. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
84%

A nők pisilnek is, és azt a szőr elvezeti, míg kopaszon szétfröccsen, illetve levegőt enged a bőr és a fehérnemű közé. A nőgyógyászok szerint szőrösen egészséges.

(én ettől még leszedem)

2019. szept. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Akár igaz is lehetne,ha meztelenül járnánk. Így viszont tényleg hülyeség.
2019. szept. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
#3 szerintem meg higiénikusabb és komfortosabb is szőr nélkül. Szóval nem divat, egyszerűen van aki tisztábbnak érzi magát (és szerintem jogosan) ha nem csak este fürdésnél tudja azt a menstruációs váladékot kiszedni onnan. Nem is hiszem hogy olyan hú de jó ha ott van az egész nap. Ezért nem értem hogy miért lenne jobb szőrösen.
2019. szept. 30. 19:29
 7/24 A kérdező kommentje:
#5 pontosan, a nők pisilnek is. Viszont a pisit a szőrről nem fogod tudni teljesen letörölni, így a baci rajta marad a szőrön. Ami egy tökéletes táptalaj a kórokozóknak.
2019. szept. 30. 19:30
 8/24 anonim ***** válasza:
73%
Nekem sokkal erősebb szagú a nemiszervem, ha meghagyom rajta a szőrt, nehezebb tisztítani. Így én inkább mindig lenyírom, mennyire csak lehet.
2019. szept. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
72%
Én a szőröset szeretem. De a te dolgod.
2019. szept. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
79%
Ott van a tévedés, hogy sima WC-papírral nem lehet egyiket sem tisztára törölni, nedves kendőkkel meg mindegyiket.
2019. szept. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!