Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csak szerintem hülyeség, hogy...

Csak szerintem hülyeség, hogy az intim szőr megvéd a betegségektől, fertőzésektől?

Figyelt kérdés

"A szeméremszőrzet táptalaja a baktériumoknak, mivel a sűrű szőrzetben könnyebben megtelepednek a kórokozók. Több kutatás igazolta, hogy riasztó mennyiségű baktérium található ott. A szőrzet nem véd meg a szemölcsöktől és fertőzésektől sem, a HPV-vírus jelen van a férfiak intim szőrzetén. Éppen ezért higiéniai szempontból jobb a rövidebb szőrzetre váltani."

Én úgy gondolom, hogy inkább ebben lehet valami, elvégre szőrösen nehezebb is letisztítani, nem is lehet teljesen csak fürdésnél, napközben ott maradnak a bacik. Egy szőrtelen nemi szervről pedig simán le lehet törölni a menstruációs vért, hüvelyváladékot, izzadtságot, mindent.

Szerintetek?


2019. szept. 30. 19:10
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
En is hallottam mar hogy a nőgyógyászok azt mondjak hogy megvédi a hüvelyt, viszont en sokkal tisztabbnak, komfortosabban erzem magam mikor levan borotvalva, ha szoros egy kicsit sokkal erőteljesebb lesz a szaga. Úgyhogy en is mindig borotvalom.
2019. szept. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
6%

20.37


Az úgy jó, ha van egy kis szaga!

2019. szept. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Ennek van előnye pl segíti az izzadt összetapadó testrészek szellőzését, hátránya hogy mivel ezek hajlatokban vannak és ha nem tisztítod őket akkor gombától kezdve minden megtapadhat benne.
2019. szept. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
#11 hát nekem nedves törlőkendővel se sikerült még a darabos menstruációt kitörölnöm a szőrszálak közül. Azóta mindig borotválom.
2019. szept. 30. 21:31
 15/24 anonim ***** válasza:
5%
És a pasidnak hogy tetszik hogy borotválod? Nálam ez válóok lenne.
2019. szept. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
#17 imádja. Ő se szereti ha szőrös :)
2019. szept. 30. 21:57
 17/24 anonim ***** válasza:
7%
Netán pedofil hajlamai vannak, hogy a kopasz mindzsót szereti?
2019. szept. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Miért is? Csak azt mondta jobb érzés úgy a szex. De nekem is tényleg jobb úgy. :D
2019. szept. 30. 23:07
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Fizikai képtelenség, hogy a 80 mikrométeres szőrszálak az 1 mikrométernél is kisebb baktériumoknak bármiféle akadályt képezzenek. Aki nem hiszi, kezdjen el hangyát szedni kosárba...


A szőr eltávolításának MÓDJA jelent egészségügyi kockázatot, mert a borotválás felsérti a bőrt, ahol a kórokozót bejuthatnak.


A fanszőrzet célja a figyelemfelkeltés: jelzi az ivarérettséget és felerősíti a szagokat (feromonok).

2020. júl. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
igen igaz amit irsz kérdező megvédi a szőrőd nemi szervednél fertőzést.orrszőr megszüri protp ollent hasonlokat.férfiak arcszőre megvédi férfiak arcát hidegtől nem fáznak a hidegbe téllen.szőrős nemi szervel is vannak akik borotválsá nélkül szülnek hüvelyi uton
2021. okt. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!