Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Folyamatos felfázás! Bárkinek...

Folyamatos felfázás! Bárkinek tipp?

Figyelt kérdés

18 éves korom előtt sosem volt semmilyen felfázásom, vagy hüvelypanaszom, majd ahogy elkezdtem szexuális életet élni rendszeressé vált.

Most 24 éves vagyok, és a jelenlegi páromnál is előfordul lényegében 2-3 havonta.

Mindig óvszerben szexelünk, utána rögtön elmegyek mosdóba pisilni, kimosni magam. Ő is kivizsgáltatta magát, kikezeltük, mégis előjön a probléma.

Tényleg mindent próbáltam már. Természetesen akkor semmi gondom sincs, ha nincsen szexuális életem.

Mit lehetne ezzel kezdeni? Minden kivizsgálás negatív, ha tünetmentes vagyok, semmilyen gyulladás sincs a szervezetemben.

Lehet, hogy csak fizikailag vagyok rosszul felépítve, és mindig ilyen lesz az életem, ha nemi életet élek?



2019. okt. 2. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

Nászutas betegség

Urológusnál voltál?

2019. okt. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nászutas betegség esetleg az első években lehet.

Igen, 8 urológusnál voltam. Most fogyasztom a kilencediket.

2019. okt. 2. 13:11
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Nem mondta, hogy napi 2-3 g C vitamin és sok folyadék? Kivéve, ha vesekőre vagy hajlamos, akkor max 1 g
2019. okt. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem mondott semmi ilyesmit. De vitamindusan etkezem, pluszban szedek hozza c vitamint es vasat, emelle meg minimum 3 liter folyadekot iszok.
2019. okt. 2. 20:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Mennyi C vitamint eszel most?
2019. okt. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
D-mannose-t próbáltad már? Milyen kórokozót mutattak ki? E-coli?
2019. okt. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
44%
Állj le az étolajjal, és zsírral főzz. A vírussal csak az epesav (ami valójában lúg) lenne képes elbánni, de ha nem ürül az epe (márpedig az olajtól nem ürül, csak a zsírtól), akkor nem tudja tenni a dolgát.
2019. okt. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%-ban baktérium és nem vírus okozza, mellesleg a húgyhólyagban telepszik meg.
2019. okt. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!