Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Antibiotikum utani huvelygomba...

Antibiotikum utani huvelygomba ellen valami tipp?

Figyelt kérdés
sziasztok, tegnap fejeztem be egy 2 hetes antibiotikum kurat, de huvelygombat okozott nalam. nodokihoz nemtudok menni meg vagy 2 hetig, viszont addig nem birnam ki. huvelyflora visszaallitasra lehet valamit venni veny nelkul? illetve erre az egeszre? a valaszokat elore is nagyon köszönöm
2019. okt. 3. 08:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is jártam így ,az orvosomhoz mentem vissza és adott valami speckó krémet, nekem pl csak ez segített.
2019. okt. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Veny nélkül pl. Tudsz venni gynophilus kupot.
2019. okt. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Canesten kombi unot vegyel, abban van egy 3 napos antibiotikum huvely kezeles es canesten krem ami szinten gomba ellen van. A kremmel napi tobbszor is kenegetheted, es a huvely kupot 3 napon keresztul minden este felhelyezed. Fontos hogy lefekves elott mert ha mar felhelyezted ne magyon maszkalgass vele, maradj fekve nehogy kijojjon. Minden levan irva a csomagolasban levo utasitasra hogyan kell hasznalni es akkor is hogyan kell ha esetleg szuz meg az illeto. Fontos hogy a kurat ne szakitsd meg es ha a 3 napos kup utan jobb es meggyogyult a kremet meg hasznald 1-2 hetig hogy elkeruld a visszafertozest
2019. okt. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!