Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erős barnázás, ez mitől lehet?

Erős barnázás, ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Tegnap óta nagyon erős barnázásom van. A wc-be is jön,és ha felállok a székről,érzem hogy akkor is. Egy betét telik meg egy nap kb,rozsdabarna a színe..

Terhes nem lehetek.

Nekem félidőben szokott lenni 1-2 napig kicsi pecsételő barnázás,most is volt. Azonban most már a menstruációmnak kellene jönnie,helyette ez a sok barna..vagy ez annak a jele,hogy meg fog jönni most már 1-2 nap múlva csak így kezdődik. Előző menzeszem is barnázással kezdődött első nap,csak akkor egy kis folt volt. Most pedig 2 mapja ömlik.

Nem volt a héten időm orvoshoz menni egyetem és minka mellett,de ha jövőhéten is változatlan,elmegyek.

Addig is kérlek aki tapasztalt hasonlót,írja meg mi lehetez ez.

Köszönöm.


2019. okt. 4. 07:18
 1/7 A kérdező kommentje:

Illetve étvágyam sincs egyáltalán, a cicim ugyanúgy fáj,mint amikor meg szokott jönni, ingerült is votlam már ahogy az lenni szokott előtte.

Úgyhogy nem értem.

2019. okt. 4. 07:19
 2/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a cickafark tea keveréket.
2019. okt. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Progeszteron hiányt jelezhet a barnázás. Nekem legalábbis az volt. Inkább endokrinológust keress meg vele, mint nőgyógyászt. Vagy vannak jó nőgyógyász-endokrinológusok.
2019. okt. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Előfordul, hogy így kezdődik a menses, egyelőre én azt mondom nem jelent problémát. Meg fog jönni rendesen.


A közepidős barnázás nem probléma, simán csak peteérést jelez.

2019. okt. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem március-áprilisban volt ez, két menstruáció között. Pont ugyanez amit leírtál, sok volt, a WC-ben is láttam. Nem tudtam akkor dokihoz menni, mert akkor csináltattam az egészségbiztosításomat külföldön. Mire meglett, mentem rögtön, viszont addigra elmúlt ez a dolog és azóta se jött vissza. Természetesen mondtam a dokinak, megvizsgált, kenetet is vett, de nem találtak semmit.
2019. okt. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Prgeszteron hiány vagy progeszteron-ösztrogén arányának felborulása miatt lehet barnázás (nekem felborult pl).

Ahogy előttem mondták: endokrinológus. Azért is ajánlom, mert a felborult progeszteron néha lehet jele más komolyabb problémának, ezért jobb kizárni.

2019. okt. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mára már valóban átalakult piros színű menstruációvá.
2019. okt. 4. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!