Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért ennyire kicsik a melleim?

Miért ennyire kicsik a melleim?

Figyelt kérdés

2 hónap múlva 17 éves leszek, 168 cm és 55 kg. 5 kg-t híztam, azt hittem, a melleim is nőni fognak ezáltal és sajnos abszolút nem így történt. Konkrétan egy túlérett 12 éves kislánynak nagyobb mellei vannak, mint nekem. Anyai nagyanyámnak az átlagnál kicsit nagyobb mellei voltak, édesanyámnak átlagos méretűek és én meg itt vagyok kettő kib aszott szúnyogcsípéssel, amiknek még a formája se szép. MIT TETT VELEM A GENETIKA?? De most úgy komolyan!?


Esélytelen, hogy még nőni fognak? Megéri 18. születésnapomra mellműtétet kérni vagy egy élet át szenvedi ezzel? Rengetegszer konkrétan öngyilkos lennek, látván a sok gyönyörű, nagymellű lányt..


2019. okt. 13. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
24 éves koráig fejlődik az emberi szervezet. Szóval ne nyugtalankodj még.
2019. okt. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Igen. De hidd el, az a lényeg hogy egészségesek legyenek! Én már elfogadtam őket.
2019. okt. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
168 centihez nagyon kevés volt az 50 kiló, attól is kicsik voltak. Meg az 55 se sok. Persze genetika is nagyrészt, de ne éheztesd magad, mert amiatt vannak öngyilkos gondolataid. Ez nem játék. Nagyon is boldog életet le lehet élni kis mellekkel is. Attól még lehetsz kimondottan szép. És egy csomó előnye is van a kis melleknek: pl. könnyebben, kényelmesebben sportolhatsz. Úgy viszont nem lehet boldog életet élni, ha éhezteted magad.
2019. okt. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 19 vagyok és még mindig "A" kosaras. Nem mondom hogy örülök neki, 16-17 évesen engem is annyira zavart mint téged, de nem fogom megműttetni magam egy ilyen butaságért. Akinek tetszel, annak tetszel, akinek nem, az meg csak csöcshiányos.


Én azt mondom rájössz milyen jelentéktelen dolog miatt aggódsz, ha lesz mondjuk egy normális kapcsolatod (ez csak egy példa, én így békültem ki a testemmel), de az idő is segít.


Plusz most vedd úgy hogy felsorolom itt az összes pro-kontra dolgot amit ilyenkor szoktak irogatni. :D

2019. okt. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
27%

csináltass egy hormontesztet, (endokrinológus csinálja, asszem így hívják), én hasonló testarányokkal most várok az enyém eredményeire, mert huszonegy évesen egyrészt semmilyen körülmények között nem egészséges egy gyerektestbe zárva lenni (aki meg azt mondja, lesznek férfiak akikek így leszek szép, azok menjenek a pcsába a pedofil barmokkal együtt, akiknek bejövök), másrészt nálam az egész nemi érés így kb. 13 évesen abbamaradt, szóval kicsit kamu ez a szöveg, hogy az alkatom meg a genetikám miatt hiányzik a mellem.

lehet hogy valamelyik növekedési hormonod hiányzik, van ilyen, egyszerűen nem termel a test, de gyógyszerekkel pótolható, és akkor teljes tested lehet. ha nem hormonális oka van, az szívás, mert akkor a műtét marad, ami meg elég sok pénz, és ha a családodnak fontosabbak az előítéleteik, mint a te jólléted, akkor arra várhatsz :/

szenvedni semmiképpen nem éri meg, a "természetesség" szép dolog, de nem akkor, ha tönkretesz. és mindenekelőtt magadnak kell tetszened, ez a legfontosabb. (ugyanúgy, ahogy hajat festeni vagy tetoválni sem azért szoktak, hogy természetesek legyenek, hanem mert így érzik jól magukat a bőrükben)

kitartás!

2019. okt. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!