Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek a pattanások ellen?

Mit tegyek a pattanások ellen?

Figyelt kérdés
Az arcomon sok a kisebb miteszer, pattanás. Járók kozmetikushoz, egy ideig segít. De előjönnek a gennyes mely gyulladások is. A hátamon naponta 5-6 nagyon nagy (másfél centi átmérő) gyulladt pattanás. Iszonyat melyen vannak, és semmi sem segít. Kérlek ajánljátok valamit, ami biztosan használ. Már mindent kipróbáltam és voltam borgyogyasznal.

2019. okt. 13. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy ezek valóban pattanások-e, nem valami más.
2019. okt. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bőrgyógyász és kozmetikus is ezt mondja. Akármilyen csodaszert javasolnak, nem használ
2019. okt. 13. 21:50
 3/5 anonim ***** válasza:
nem ismeret a táplálkozási suokásaidat, mennyi zsíros. olajos (magvas) ételt fogyasztass
2019. okt. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Minimális. Ezekre odafigyelek. Étrendet is terveztünk dietetikussal
2019. okt. 13. 22:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Probáld ki hogy több hónapig nem eszel semmilyen tejterméket és cukros dolgokat se, kaveba is max edesitot tegyel es vmi novenyi tejet es ha lehet, csak sósat egyél, meg sok zoldseget, gyumolcsot. Nekem ez bevállt és makulátlan bőröm lett.
2019. okt. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!