Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire nehéz menstruációs...

Mennyire nehéz menstruációs kelyhet használni, ha soha nem használtam tampont?

Figyelt kérdés
Nagyon kipróbálnám, de félek, hogy nem tudnám felhelyezni, ahhoz meg drága.
2019. okt. 14. 13:12
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nem a dugdosással van a bajom, nem is undorodom a saját testemtől. A tampon nem tetszik, mint eszköz.
2019. okt. 18. 00:53
 12/12 anonim válasza:

Szerintem megéri kipróbálni. A felhelyezéssel nem hiszem, hogy nagy gondod lenne. Összehajtod valamelyik módszer szerint és könnyen felcsusszan. Lehet esőre nem lesz teljesen szivárgásmentes, de pár alkalom után beletanulsz. Jó irányba kell beállítani, hogy a méhnyakad felé nézzen és onnan egyből belefolyjon a vér, nem pedig el mellette valahol.

Nekem a kivétel volt trükkösebb, az elején még szűz voltam és a technikám sem volt az igazi, úgyhogy iszonyatosan fájt. Akkor hagytam is pár évet a fiókban, most viszont egy ideje már újra használom és megtanultam, hogyan vegyem ki. Igazából a szüzességnek lehet nincs is köze hozzá, biztos sok szűz lány használja gond nélkül, csak én voltam béna még akkor.

Érdemes kipróbálni, én akkor sem bántam meg, hogy megvettem, mikor 2-3 évre a fiókba került, mostanra meg már az árát is visszahozta.

2019. okt. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!