Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyászom messengeren...

A nőgyógyászom messengeren irta meg a rakszuresem pozitiv erednenyet ugy hogy előtte egy szót nem beszeltunk csak ismerosok voltunk, szerintetek ez durva?

Figyelt kérdés
2019. okt. 15. 10:39
 1/8 A kérdező kommentje:
Elirtam, bocsanat. Nem pozitiv hanem negatív eredmenyt.
2019. okt. 15. 10:40
 2/8 anonim ***** válasza:

tetszik? vagy miért ide írod??

ha nem beszéltetek, hogyan csinált szűrést?

2019. okt. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ha negatív az eredmény, az neked jó. Gondolom, meg akart nyugtatni. Szerintem ebben semmi durva nincsen. Nem biztos, hogy etikus, de ártani nem akart.
2019. okt. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%

SOha nem értem, miért ismerőse valakinek olyan, akivel egy szót sem váltott.

És ez miért ebbe a kategóriába került?

Amúgy nem lehet, hogy sms-t küldött? Nekem a Messenger kezeli az sms-eket is.

2019. okt. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
11%
Az durvább lett volna ha pozitív eredményt ír, még durvább az ha pozitív eredményt ír, miközben negatív, de a legdurvább az ha negatív eredményt ír, miközben pozitív.
2019. okt. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Durva, de azt nézd,hogy nincs gond.Nem beszéltétek meg,hogy jelentkezel az eredményért?

Mióta az orvosod egyébként?

Nagyon indokolt, egyedi esetben, én is írtam már rá hozzátartozóra, de csak akkor, ha ez halaszthatatlan volt és nem találtam más elérhetőséget.


Én a helyedben nem háborognék ezen. Manapság ritka jó orvost találni, és a nőgyógyász -más orvosi is persze- egyébként is egy bizalmi viszony, nagyon megválasztjuk kihez megyünk.Ha elégedett vagy Vele ezen ne akadj fenn.

2019. okt. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem emailben küldte, azt is lehet kérni hogy felhívjon. Manapság már a messengert is használják munka szempontjából, a barátom folyton ott kapja a főnökétől az utasításokat. Neki lehetséges ez volt a legegyszerűbb mód
2019. okt. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam.
2019. okt. 15. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!