Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért durva hogy 24 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért durva hogy 24 évesen nem volt soha barátnőm? Még fiatal vagyok előttem az élet nem 16 évesen kéne ezeket kezdeni!

Figyelt kérdés

2019. ápr. 3. 20:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%

Mert nehezebb lesz találnod. Tapasztalat nélkül nehezen találsz párt. A legtöbb lány 14 éves korától tapasztal annyit, hogy egy tapasztatlan pasi hidegen hagyja őket.

31 vagyok, és már nem fogok kelleni senkinek sem.

2019. ápr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
23%
Melegítek egy kis pacalt, nyami.
2019. ápr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mivan? És szerinted ez normális hogy 14 évesen nem szűz!!
2019. ápr. 3. 20:48
 4/14 anonim ***** válasza:
33%
Pár hónap és közelebb leszel a 30-hoz.
2019. ápr. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
30%

De, ezeket 16 évesen kell elkezdeni. Nem itt bőgve 30 felett, hogy odamenni se mertél még nőhöz, meg szüzen fogsz meghalni.

Hosszú az út az első próbálkozásoktól az első komoly kapcsolatig.

2019. ápr. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem akkor még gyerek mindenki
2019. ápr. 3. 21:17
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Első hozzá szóló voltam:


Levél a kedves kérdezőtől: "Kurv @ @ nyád te egy aggszűz vagy éb még nem"

Szebbeket kívánok neked. Amúgy kedves moderátorok, tudom, hogy némiképp most magam ellen is beszélek, mert buktam már ki valakire annyira, hogy hasonlóan reagáltam, szégyellem is magam, de néha a kedves levelek alapján is moderálhatnátok! Köszönöm!


Nos, ilyen gondolat menetekkel a másik felé, nem is lesz barátnőd remélem. Gyerekek a kiskorúak, ezen sírok.

14 felett már nem beszélünk gyerekről, hanem tinédzserről. És egy tinédzser is ugyan úgy lesz szerelmes és ugyan úgy fogja vonzani a szexualitás. A tapasztalatot eleve nem feltétlenül szexuális értelembe értettem, te gondoltál rá egyből ilyen formában.

Amikor azt írtam, hogy tapasztalatot szerez, én elsőként arra gondoltam, hogy kitapasztalja, hogy bizonyos férfiak milyenek, és végül lesz egy ideálja, amit többnyire elér 18-20 éves korára.

Ezért is nehéz sokszor párt találni, mert sokan foglaltak ebben a korban. Ha épp nem is, mert tegyük fel, szét mentek egy pár éves kapcsolatból, nem hiszem, hogy egy "kezdő" pasit szeretnének pátyolgatni, akinek még pár hónapos kapcsolata se volt, és semmit nem tud a női nemről. Hála az égnek, hogy nem te döntöd el, hogy ki mikor kezdhet el élni, vonatkozzon ez egyszerű pasizásra, és vonatkozzon a nemi életre is egyaránt.

2019. ápr. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja és 2011 óta nem vagyok szűz... előző voltam.
2019. ápr. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%

Hát, én lassan 21 leszek, és nekem se volt soha kapcsolatom (de nem vagyok szűz), és én gáznak tartom. Nagyon is. Szerintem nagyon el vagyok késve vele. Mondjuk más kérdés, hogy most nem is szeretnék, és jelenleg alkalmatlan is lennék rá, de ettől még cikinek érzem.


Amúgy én a személyes véleményem szerint a 14-et még korainak tartom, de 16 évesen teljesen normális. Szerintem.

2019. ápr. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%

"Jó akkorr is b@ zi vagy ezzel a felfogással kíváncsi lennék ha a 16 éves lányodat ronggyá b @sznák én kitagadnám 20 éves koráig nem is lehet kapcsolata"


A kérdező további zaklatása :)

2019. ápr. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!