Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mennyire probléma, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire probléma, ha egy lány nagyon durva, agresszív a pasival?

Figyelt kérdés
Gyakran bántja,megharapja,felpofozza,fejbeveri különösebb ok nélkül vagy legalábbis ha egy kicsit is ellenkezik.

2019. júl. 9. 16:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Már bocsánat , hogy ezt írom de elküldenèm a jó K. .A anyjába.
2019. júl. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
56%
Ki kell csapkodni par fogat, azt megnyugszik.
2019. júl. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%
Csak annyira, mint fordítva. Mi baja van? Elmebeteg?
2019. júl. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%
Kolompár Deneriszéknél ez a szokás.
2019. júl. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%
Eléggé nagy a gond, de kell ehhez a másik fél is, aki eltűri.
2019. júl. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
40%

Ez mennyire probléma? Nagy probléma!

Egyszer volt egy exem aki megcsalt. Annyira elgurult a gyógyszerem, hogy lepofoztam, válaszul vissza kézből akkorát kaptam, hogy hirtelen azt se tudtam, hogy fiú vagyok e vagy lány. Megfogadtam, hogy a budos eletbe többet nem lesz ez a "c. ganykosas". Nincs az a kapcsolat amibe belefér az ilyen jellegű agresszió. 29/n

2019. júl. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
45%

Nagyon komoly probléma. Ismerek ilyet, igaz ő nem "lány", hanem egy idős néni. Egy köpcös, erősebb alkatú asszony képzeljetek el, akinek a férje egy ilyen tipikus "gyomorbeteg" csontkollekció. Naná, hogy "fegyelmezi" szerencsétlent az elmaradhatatlan botjával/sétapálcájával. Bár a "bácsi" nem is nagyon mer tiltakozni - szerintem csicskáztatva van. Mondjuk a "nénike" összes rokona láthatóan fél tőle, mindig az van amit ő akar, és mivel nagyon akaratos valaki, ezért lazán telepedett rá a lánya életére... ahogy a húga a fiáéra, mert ő is hasonló kaliber, csak nem verekedős.


Szörnyűek.


Ha ilyen szituációba kerülnék, hamar "elválnának útjaink", ha pedig később derül ki, és nem lehet rögtön, akkor simán lefogom és ráhúzom a kényszerzubbonyt és vihetik az orvosok, mert nem érzem magam biztonságban a közelében. Mi van, ha álmomban megöl vagy megcsonkít, mert rájön a bolondóra? Főleg ennek tudatában "minden különösebb ok nélkül".


Bár férfiban is sok ilyen van, sőt ott látványosabb is, apám mestere lehetne az ilyeneknek.

2019. júl. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
De ha a csaj küzdősportol akkor a pasi hiába próbál visszavágni,esélye sem lesz :P Csak kap egy mégnagyobbat,amiben meg is sérül
2019. júl. 9. 16:44
 9/19 anonim ***** válasza:
47%

Esélye sem lesz?

Naneeee

Kérdező, tisztában vagy amúgy az átlag nők, férfiak fizikai erejével?

Ne a 40 kilós pityukát vedd alapul, meg a 130 kilós gizit, aki rejtettheréjűségben szenved.

2019. júl. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
74%

Volt kolléganőm ilyen. Minden fiatal, helyes pasit csipked, ütöget, és közben cukinak hiszi magát. Többek között ezért a viselkedésért rúgták ki. 40 elmúlt, de még "hajadon". Mindenki utálja.

Másrészt akkor mit lép, ha egy ilyen után a pasi feláll, otthagyja. Látleletet vetet, és felejelnti. Hm? Feljelenti még jobban?

Mint a dedóban. Ott csinálja ezt egy kis hülye lànyka, minden fiút megver, aki tetszik neki.

2019. júl. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!