Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Visszeres lábakra van csodamód...

Visszeres lábakra van csodamódszer ami enyhíti a tüneteket?

Figyelt kérdés

Igazából esztétikai problémám van. 40-es éveim elején járok, két szülésem volt, nem volt súlyproblémám, viszont szülések után az bal combtól lefelé erőteljesebb, majd lábszáron sok seprűvéna van. Próbáltam a Detralexet, de sokat nem használt, talán nem volt a nehézlábérzés, de esztétikailag nem használt.

Műtéten kivül van-e valami módszer, ami hatásos?

Melyek azok a sportok amik enyhítik?



2019. okt. 17. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Hasonló gondjaim vannak nekem is. Jó lenne végre valamilyen megoldást találni a problémáimra, ami nem műtéti.

Interneten keresztül rendelhető "csodaszerek" nem érdekelnek.

2019. okt. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%

Én annyit várok ezektől a krémektől, hogy csökkentsék azt az érzést, hogy betonba öntötték a lábamat. Ezt végül is több gyógynövényes termékkel is el tudtam érni, viszont a Herbioticum vadgesztenyés krém még egy nem várt hatást is produkált: eltünteti a kisebb lila erek hálózatát. [link] - itt mások véleményét is el lehet olvasni, azért linkelem ezt, viszont van nagyobb (250 ml) kiszerelése is 900-1100 Ft körül, az jobban megéri. Az csak hab a tortán, hogy nemcsak hatásos, de olcsó is.

Mozgásforma engem is érdekelne, mert az ilyen gyaloglás, kerékpár satöbbi nekem csak erősítik, felpolcolt lábbal meg nem heverészhetek egész életemben.

2019. okt. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
33%
Nekem is a vadgesztenye krém segített, nekem fájtak, lüktettek is, semmi más nem hatott, ezzel tünetmentes vagyok, reggel-este kenem jó vastagon. Nem drága.
2019. okt. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!