Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhszájseb szűz lánynál...

Méhszájseb szűz lánynál lehetséges?

Figyelt kérdés

Különböző panaszaim vannak , fehér folyás,aztán világosbarnás,barna,véreskés folyás...és ez majdnem havi szinten igy működik és már aggaszt.

Félek,mert nem tudom,hogy mi bajom lehet,

szűz vagyok,bár a barátom orálisan már kielégitett,de nem hatolt még olyan mélyre sem,h a szűzhártyám berepedt volna.

Lehetséges ,hogy bajom van attól,h a barátom a nyelvével kielégitett?

Méhszájsebem leht ettől,hogy kielégitett a nyelvével?VAgy mi lehet a baj?

Normális válaszokat előre is köszi!


2010. júl. 16. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Valami fertőzésed van. A nyelvel nem lehet sérülést okozni. De a gyulladás kisebesedhet. Menj el nőgyógyászhoz.
2010. júl. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb az lenne, ha elmennél orvoshoz, és elmondanád a tüneteidet. Attól tuti nem lesz méhszájsebet, hogy a barátod orálisan kielégített. Nem írod, hány éves vagy, rendszeres-e a menzeszed, így érdemben nem lehet hozzászólni. Mindenesetre az orvost ne hagyd ki!!!
2010. júl. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
19/L,rendszeres,bár most 2 nappal hamarabb jött meg...
2010. júl. 16. 20:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez egy enyhe gyulladás lehet, ha pedig méhszájseb, az attól szokott kialakulni, ha nagyon felborul a hüvelyflóra egyensúly. De szerintem inkább fertőzés lesz, szóval irány a doki.Ha méhszájseb, akkor hallgass rám, mert 4 orvos csak gyógyszert írt rá, de attól a seb maga nem múlt el, végül az 5-ik nőgyógyászom egy nő helyileg kikezelte és behámosította. Glycerin boraxátot, meg olyan hintőport kent rá, amit a kisbabáknak írnak fel. Ez egy trükk, de ettől helyre jött, igaz, minden nap mennem kellett hozzá.
2010. júl. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!