Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ismerős bárkinek is ezek a...

Ismerős bárkinek is ezek a panaszok?

Figyelt kérdés
Alhasi fájdalom(nem görcs)puffadással,derékba kisugároz,és néha annyira fáj hogy amint leülök,belenyillal a végbelemen keresztül,és a hüvelyemen keresztül.A közösülés van amikor fáj is,és van amikor vérzek is.Két hónapja menses után büdös szagú a fehérneműm,de nincs különösebb folyásom.Híztam egy év alatt 12 kilót.A fájdalom alhasi,de "vándorol"és néha a bal oldalt fáj a bordáim alatt,ilyenkor már nagyon felvagyok puffadva.
2010. júl. 16. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Én nem értem az ilyen embereket?? Ha ilyen panaszaid vannak, miért nem mész el orvoshoz, kivizsgálásra, vérvétel, belgyógyászat, stb....

Mit gondolsz, ennyi tünettel mi honnan tudnánk mi bajod lehet?? Egyébként sem lehet ezt otthon kezelni!!!

2010. júl. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem valami hormonális,nőgyógyászati gond lehet.Mindenképp keresd fel a háziorvosod,hétfő reggel,és mindent mondj el neki!

Reméljük,nem komoly a baj.

Sok sikert!:)

16/L

2010. júl. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szedsz fogamzásgátlót?
2010. júl. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Aki nem érti az ilyen embereket,annak üzenem,jelenleg 4 féle lelet eredményre várok,és már 1 éve orvostól orvos,senki semmit nem tud,a méhnyak rák szűrésem P2 volt,ennyi...Akit nem értesz annak ne is válaszolgass,úgysem tudsz semmit mondani!
2010. júl. 16. 19:20
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem,nem szedek fogamzásgátlót,és semmilyen gyógyszert a fájdalmak csillapítására sem.
2010. júl. 16. 19:21
 6/9 anonim ***** válasza:
de figyi, mi honnan tudjuk meg, hogy mi bajod van. ha az orvosok sem tudják ,akkor mi emberek honnan tudjuk. Mindenkinek más baja van. Meg mindenkinél más jelek vannak egy betegségre.
2010. júl. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem jóval enyhébben, de hasonló, és pont ilyen össze-visszának látszó tűneteim voltak sok évvel ezelőtt. Félrekezeltek, senkinek nem állt össze a kép. Végül kiderült, hogy candida gomba fertőzés volt a bélrendszeremben, meg másutt is. Egy fájdalommentes voll teszttel igazolható.
2010. júl. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kérdeztem én valakitől is hogy mi a bajom?Engem azok hozzászólása érdekel,akiket megszólítottam a kérdéssel,tehát akinek esetleg ismerős tünetek,és már eljutott a miértig!Nyilván nem kezeltetni szeretném magam veletek.:)
2010. júl. 16. 20:42
 9/9 anonim ***** válasza:

szia, nekem az alhasi fájdalom, puffadás, hízás, ingadozó testsúlyom voltak a tünetek, a derekam is sokat fájt... aztán kiderült, hogy pcos vagyok, de nem valószínű, hogy te is, nekem nem is jött meg, csak kb félévente :S közösülésnél nem tapasztaltam hasonlót, monjuk amióta szedek fogigátlót rendesen meg is jön, szóval...

Ultrahangon voltál már? Mert lehet, hogy ott többet tudnának mondani, mint a hülye leletekkel, fel tudom idegesíteni magam, amikor az orvos nem tud semmit a leletből... :D

De ha voltál, és nem találtak semmit, lehet, hogy életmódot kellene váltanod, salaktalanító teát innod, gyümölcsböjtöt tartanod, méregtelenítened. És az is lehet, hogy allergiás vagy valamire, gluténérzékeny vagy valami.

Remélem megtalálják a gyógymódot, nem lehet kellemes ilyen tünetekkel élni... :S


Minden jót, és jó egészséget!

2010. júl. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!