Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs panaszok. Görcsöl...

Menstruációs panaszok. Görcsölés. Stb?

Figyelt kérdés
Eléggé undorító a kérdésem.És szégyenlem is magam érte. Van pár problémám amikor menstruálok,mégpeddig:Iszonyatos görcsölésem van.Van olyan hogy Ha egyszerre veszek be 3-4szem fájdalom csillapítót azsem használ!A nőgyogyászomnál már jártam,de csak 1 rutin vizsgálatot tett,és fogamzásgátlót írt ki.A másik problémám az hogy a vérzésem alatt a vérem állaga darabos alvatt...Ez probléma?Mi lehet a baj?Hogyan tudnám enyhíteni a fájdalmam? Már több nőgyogyásznál is voltam..és nem tettek semmitsem :S A válaszokat előre is köszönöm!
2011. aug. 11. 23:46
 1/8 hot_kiss válasza:

A görcsölés változó. Nekem van, hogy annyira görcsöl a hasam, hogy majd lebabázok, van hogy egyáltalán nem is görcsölök. Ha görcsölök, akkor meleget tartok rá, ettől kicsit jobban érzem magam. Meleget is eszek, pl. egy kis levest és nyugiban fekszek ha tehetem egész nap. (had ne mondjam, hogy ilyenkor a meleg zuhany a pocimnak megváltás..)

Elég buta dolog, hogy egyszerre annyi gyógyszert beveszel, mert később meg nem fog hatni, ahogy megszokja a szervezeted. Esetleg vegyél Algo Flex M-et, bár én erről nem tudok véleményt mondani.

A menstruációs vér egyébként sem csak sima vér, hanem egy valamilyen hártya is ilyenkor ürül, de erről a neten többet megtudsz ha rákeresel.

2011. aug. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem használ már a melegse :/Melegvizes palackot használtam. Igen tudom hogy nem jó h ennyi gyógyszert is beveszek..De muszály enyhítenem a fájdalmam :SKöszönöm szépen a segítségedet! :)
2011. aug. 12. 00:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Talán keress egy normális orvost. Ultrahangot csinált?
2011. aug. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nincs semmi undorító és szégyellni való a kérdésedben!!!
2011. aug. 12. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem volt ultrahangos vizsgálatom se. Peddig beutalóval is menntem 2szer. Úgytudom szó nélkül megkellett volna csinálniuk :S:S Meg a vérvételt is.De levoltam szarva.Megkérdezték h 6000ft-ért jó fogamzásgátló?Mondtam hogy hááát perszee.. Ennyi volt =/És már 3 orvosnál is jártam.
2011. aug. 12. 10:48
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen..tudom hogy nem szégyelni való. Csak olyan furcsa volt itt megkérdezni :S Idegenektől. De hátha valaki add valami tippett. Inkább csak a fájdalom enyhitésére kerestem volna :) Köszönöm a válaszokat :))
2011. aug. 12. 10:50
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor legjobb megoldás, ha elmész másik dokihoz. Lehet, hogy csak szimplán ilyen alkat vagy, de az is lehet, hogy van egy cisztád, miómád vagy egyéb probléma.

Mindenképpen harcolj ki legalább egy UH-t.

2011. aug. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Elfogok menni. és megmondom hogy feltétlen rendesen vizsgáljanak ki.
2011. aug. 12. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!