Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampon? Táncverseny? Mit...

Tampon? Táncverseny? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
olyan problémám lenne,hogy hamarosan meg fog jönni,és bele fog esni a közelgő táncverseny is.Az a gond ezzel,hogy jól kéne teljesíteni,de amikor megvan és táncolok a betét elcsúszkál,kényelmetlen,és zavar.Idegeskedek,nehogy összevérezzem a fellépőruhámat,egyebek...ennek következtében a maximumot nem is bírom kihozni magamból.Azon gondolkoztam,mivel a tampont elvileg nem érzem,azzal esetleg jó lenne? Szerintetek?Akinek van esetleg tapasztalata és leírná,annak örülnék. (:
2011. okt. 30. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, a tampon az egyedüli, és tökéletes megoldás. Ha a tampont érzed, az csak azt jelenti, hogy nincs jól felhelyezve.
2011. okt. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Na, hogy sikerült? (Barby)
2011. nov. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát minden a lehető legjobb volt,nem jött meg,már örültem is,épp indulás előtt egy utolsó pisilés,a hosszú buszozás előtt...és akkor derült égből villámcsapás...betétet használtam,csak amikor közeledett az,hogy mi jövünk rászántam magam.Könnyű volt nem görcsöltem rá,és tényleg nem éreztem.A tánc jól ment de utána rögtön ki is vettem.Na az nehezebb volt de igazából nem panaszkodhatok mert profin megoldottam (: köszi az érdeklődést.(:
2011. nov. 10. 15:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincsmit és gratulálok! :))
2011. nov. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi.:D
2011. nov. 11. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!