Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan lehet feldolgozni egy...

Hogyan lehet feldolgozni egy elhalt ikerterhesseg utáni abortuszt és 6 hetesen elhalt embrió tényét?

Figyelt kérdés
Decemberben halt el a 6 hetes magzat és tegnapelőtt derült ki hogy nincs szivhangja az ikreimnek kb egy hete megálltak a fejlődésben . Másfél óra múlva már meg is műtöttek. Ezt hogyan lehet feldolgozni? Járt már valaki így ?

2019. okt. 19. 23:58
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Keress hasonló helyzetben lévő csoportot, pszichológus segítségét is kérheted.
2019. okt. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én tuti az okát keresném meg. Kivizsgáltatnám magam.
2019. okt. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Gyásszal. Te teljesen talán sosem fogod. Embere válogatja. Sok erőt kívánok hozzá
2019. okt. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Reszvetem😢
2019. okt. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kitartast❤️
2019. okt. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2019. okt. 29. 04:34
 7/7 anonim válasza:
Őszinte részvétem! Én is elveszítettem őket. Egyiket 11hetesen a másikat 18hetesen. Feldolgozni nem fogod soha! Együtt kell élnünk ezzel a ténnyel, de megbékélni megfogsz idővel! Ugyan úgy gondolsz rájuk,de talán nem olyan nagy fájdalommal! Én most novemberbe szültem volna meg és bizony jó magam alatt is voltam! Persze nekem könnyebb mert van már két gyermekem, de csak most két hete tudok megint önnmagam lenni! Sok erőt kívánok! Üdv. Ancsi
2019. dec. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!