Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ikreket így elősegíteni? Vagy...

Ikreket így elősegíteni? Vagy ez így esélytelen?

Figyelt kérdés
Ha a pár rövid időn belül kétszer szexel, történtet mindkét alkalommal megtermékenyítés, bár ugye másik petesejt, és ennek így nagyon kevés az esélye, de érdemes lehet próbálkozni vele? Mit gondoltok? Nagyon meredek ötlet?

2017. márc. 9. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Az megvan, hogy egy adag spermában annyi hímivarsejt van, hogy egy országot elláthatnál ikrekkel? Ergo ha éppen két petesejt figyel a kanyarban, akkor egyetlen szexből is megtermékenyül mindkettő, felesleges 5 perc múlva ismételni.
2017. márc. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, megvan. :) De egyesek szerint mégsem fölösleges.
2017. márc. 9. 20:08
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
És neked vajon van 2 termékeny petesejted egyszerre?
2017. márc. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem a spermak szamatol fugg, hanem petesejtektol, meg meg-e repednek egy napon, nekem clostival lettek ikrek masodszorra.:)
2017. márc. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nőveremnek 2 petejű ikrei vannak. Az elején többször mondta a doki, hogy valószínűleg 1 hét eltérés van a fogantatasuk között. Az egyik mindig nagyobb volt, mint a másik.

Szóval az elméletedben van logika. Csak az a baj, hogy azt aztán tényleg nem tudod befolyásolni, hogy 1 ciklusban 2 petéd érjen meg, meg is termékenyüljön és rendben be is ágyazódjon mindkettő.

2017. márc. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Nincs benne logika egyáltalán, mivel tobb millio spermiumbol megtermekenyukhet egy aktusból kettő petesejt, ti hiaba vagytok egymas után 2x együtt , ez nem így mukodik. Akkor nagyon sok iker születne..
2017. márc. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont azt akartam írni, hogy ha igaz lenne, minden második családban ikrek lennének. :)
2017. márc. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%
És megkérdezhetem, miért szeretnél ikreket? Bájosak és aranyosak, igaz, de végig gondoltad, hogy milyen nehéz egyszerre két kicsit nevelni?
2017. márc. 10. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Még ha meg is fogannának, az ikerterhességek jelentős részénél az egyik embrió spontán felszívódik (ahogy egy nem iker fogantatás esetében is előfordul gyakran kémiai terhesség). Szóval kb. semmi értelme trükközni, úgyis a természet dönti el.
2017. márc. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!