Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Krónikus hólyaghurut és...

Krónikus hólyaghurut és hüvelygyulladás? Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Sajnos évek óta küzdök már az újra és újra előjövő felfázással. Már az égvilágon mindent kipróbáltam, Urovaxom, D-mannóz, vörösáfonya kapszula. Minden nap megiszom a két liter vizet, plusz gyógytea minden este, reggel. Szex után mindig pisi. Tangát, tampont már réges-rég nem használok. Voltam urológusnál, hólyagtükrözés, ultrahang, stb, nem talált semmit, azt mondta hogy igyak rendesen vizet, stb. Ami legjobban elkeserit, hogy rajta vagyunk a babaprojekten, de akarmennyire vigyázok, havonta kell mennem a dokihoz, hogy írja fel az antibiotikumot, mert szex után állandóan előjön a felfázás, és ami még rosszabb, hüvelygyulladásom is van ilyenkor, vagy gomba, vagy baktérium. Úgy érzem, hogy a dokik sem tudnak mit kezdeni ezzel a helyzettel. Mindig ugyanazokat a vackokat írják fel. Teljesen el vagyok keseredve :((((( már egyszerűen nem tudom, hogy merre induljak, honnan kérjek segítséget :(((
2019. okt. 20. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász mit mondott? Nincs mehszajsebed? Abban “megtapadnak” a bacik
2019. okt. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Éppen tegnap voltam egy új nogyogyasznal, azt mondta h a huvelyflora van “elromolva”. Hormonvizsgalatot fog csinálni, mihelyt megjön a menstruaciom. A mehszajammal nincs probléma.
2019. okt. 24. 20:10
 3/3 anonim válasza:

Kedves kérdező! Helyrejött azóta? Kiderült végül, hogy mi volt a probléma?

Nekem is ugyanezek a panaszaim és a hüvelygyulladásra minden alkalommal csak felírnak valami gyógyszert, hüvelykúpot. A hüvelyi tenyésztés negatív lett baktériumra és gombára. 8-szor voltam nőgyógyászaton az elmúlt 4 hónapban és nem tudják pontosan mi lehet a baj, a cytológiám negatív volt, A menzeszem napra pontos, odafigyelek a higiéniára és 2-3 liter vizet iszok, 1,5 éve tőzegáfonya kúrát csinálok. A párom is volt vizsgálaton, minden negatív lett neki és nincs nemi betegségre tünetem. Sajnos a visszatérő hólyaghurutos tüneteim: gyakori vizelési inger, folyamatos égő érzés, kifejezetten pisiléskor és utána jobban fáj, alhas fájdalom és hüvelygyulladás, annyira, hogy egy hüvelyi probios tablettát se tudok fájdalom nélkül feltenni. Ez már 4. hónapja tart és nem tudtak eddig segíteni. :( Urológián voltam, negatív lett a vizelet tenyésztésem baktériumra és gombára. Tud valaki tanácsot adni vagy volt hasonló panasza?

2021. jún. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!