Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok ti mikor teszitek be a...

Lányok ti mikor teszitek be a betét? Ha már várjatok pl 27. ere akkor ugye még jöhet hamarabb is és akkor már használtok? Mert én ettől félek nagyon.

Figyelt kérdés

Mert nálam úgy van hogy nem mindig fáj a hasam néha nem érzem csak jön és nem merek ugy elmenni suliba sem hogy ne tegyem be van amikor 1 héttel előtte már azzal járkálok de rajottem mióta magamnak veszem hogy így sokat elpazarlok. Nekem hamarabb is meg szokott jönni 24. Napra pl.

És este is nem merek lefekudni úgy aludni hogy nincs bent


2019. okt. 23. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
44%

Nekem mindig pisiléskor jelentkezik, és akkor tudom, hogy már be kell tennem a betétet.

Próbáld ki azt, hogy egészségügyi helyett tisztaságit használsz előtte. Azon is észreveszed, ha elkezdődik, de mégsem akkora pazarlás.

2019. okt. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tisztaságit használok elötte pár nappal.
2019. okt. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy teszek, mint #2.
2019. okt. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is tisztaságit használok előtte
2019. okt. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Még egy szavazat a TB-re. Általában arra elegz, hogy felfogja amikor megjön.
2019. okt. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Minden nap tisztaságit használok, mert nekem úgy kényelmes, így nem ér meglepetés olyankor sem, ha előbb jön meg.
2019. okt. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez nálam nagyon változó! Nem állt még be a menzeszem, augusztusb jött meg előszőr, szeptemberbe nem volt semmi es október 20.án reggel nagyon kellett pisilnem és láttam egy foltnyi vért szóval azonnal beraktam és ja
2019. okt. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!