Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, akik betétet használto...

Lányok, akik betétet használtok, nektek is feltűnt, h ilyen hűvösebb időben mintha kicsit jobban bírná a betét, mint máskor?

Figyelt kérdés

Feltűnt az utolsó pár alkalommal, h tovább bírta a betétem a strapát, így később kellett cserélnem. Gondolom, nem a betét lett jobb minőségű, a vérzes mennyisége is nagyjából azonos. Azért lehet ez, mert hűvösebb időben kevésbé izzadok bele, ami miatt később, és lassabban kezd el a betét amortizálódni?


(Ha ez számít valamit, akkor általában szoknyát hordok harisnyával)



2019. febr. 24. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sosem várom meg, hogy "amortizálódjon"...
2019. febr. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden WCzésnél cserélek első pár napban. Így visszagondolva talán nyáron tényleg pocsékabbul néz ki a betét az izzadság miatt, na de hogy őszinte legyek, 15 évnyi betétezős "pályafutásom" alatt sosem figyeltem még meg 😀
2019. febr. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha izzadsz az hamar tönkreteszi a betétet (vértől függetlenül) A textilszerü felületüek jobbak, a bella tini talán a legjobb.
2019. febr. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én se várom meg, míg leamortizálódik. Ha épp betétezek, akkor 3 óránként minimum kicserélem (nincs erős vérzésem, nem telik meg, de nem ezen spórolok)
2019. febr. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ajjaj, asszem itt egy kis félreértés lesz... Mit értünk leamortizálódás alatt? Én azt úgy értettem, h megérett a cserére, nem szeretném/tudom tovább használni. Én nagyon gyakran cserélgetem a betétet, sokak szerint már túl gyakran is. Nem időhöz kötöm a cserét, hanem érzéshez. Mármint, ha kezd kellemtlen érzesem lenni odalent, akkor kicserélem. Van, h csak fél órát van bent, és kicserélem. Akkor is, ha pl csak 2 közepes vérfolt van rajta, es szemmel láthatóan sok a fehér rész még rajta, de már erzem, h kezd oda befülledni, akkor egy tiszta betét a megoldás. Sosem spórolok rajta, és sosem maxolom ki a kapacitását.... Mindegy, a lényeg, h az "amortizáció" alatt nem azt értem, h addig van bent, amíg elkezd pl szétmálni, vagy átázni stb, csak addig, amíg kényelmes. Onnantól kezdve, h az ott bent elkezd kényelmetlenné válni, azt a betétet már leamortizáltként kezelem.
2019. febr. 24. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!