Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek terhes?

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Hat újból teszek fel egy kerdest olyan bizonytalan vagyok szept 17volt menzeszem atlag 4nap 30dikan volt az aktus Okt. 17megjott 3napig gorcsoles erős vérzés. Es most fehér folyas jon tolem néha turos kremes szerű. Szúrkálast erzek a jobb oldali petefèszkèmnèl. Hányiger, fel fujodas is elo szokot jonni. Volt mar valaki igy esetleg el vegezek egy tesztett. Bocsanat a helyes irase csak szomorú vagyok hogy annyira probalkozunk a parommal nem akar ossze jonni :(

2019. okt. 24. 21:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Írj már igényesen, ezt a szennyt borzasztó olvasni... A túrós folyás fertőzésre utal. Egyébként senki nem lát beléd. Csinálj tesztet...
2019. okt. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem elég valószínűtlen, hogy terhes vagy, mivel volt menstruációd. Amiket leírsz, azok viszont petefészek-vagy petevezeték-gyulladásra utalnak. Nőgyógyászhoz kéne menned, mert antibiotikumra van szükséged. Amíg fertőzésed van, addig úgyis minimális a teherbeesés valószínűsége.
2019. okt. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!