Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barnás kocsonyás folyás 7...

Barnás kocsonyás folyás 7 nappal menstruáció előtt normális?

Figyelt kérdés
Sosem fordult velem még hasonló ! Nem értem ezt , fogamzás gátlót sem szedek ! Penicilin antibiotikumot szedek mandulám miatt lehet ez okozza ? Köszönöm a válaszokat
2019. okt. 25. 01:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Pont a minap olvastam a Babát szeretnék csoportban a facebookon, hogy írta egy nő hogy menstruáció előtt ilyen folyása van mint neked, és hogy erre azt mondta az orvosa hogy normális. A többire már nem emlékszem, de ez nem is lényeges.

Egyébkent nekem is volt, volt hogy hónapokig ebből tudtam, hogy megfog jönni. Szóval nyugi, normális.

2019. okt. 25. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%

Hát nem tudom, hogy a babát várók csoportjában miért mondta ezt a doktor, mert a barnás folyás menstruáció előtt az progeszteron hiányra utalhat (ha csak nem megnézték már annak a hölgynek és nem volt baja) és a progeszteron hiány pedig elvetéléshez vezethet. Szegény barátnőm már 2 babáját vesztette el így és mondták az orvosok neki, hogy emiatt. Nekem is volt ilyen, én is megnézettem magam (barátnőm bátorított) és kiderült, hogy nekem is progeszteron problémám van.


Szóval érdemes elmenni ezzel egy endokrinológushoz, ha más nem akkor megnyugszol.

2019. okt. 25. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat !
2019. okt. 25. 13:50
 4/4 A kérdező kommentje:
Sok helyen lehet olvasni ,hogy beágyazódás jele is lehet ! Semmilyen kellemetlen szaga sincs vagy ilyenek és ilyen kocsonyàs állag társúl hozzá, vagyis ilyen átlátszó keverve barnával :/ fura nagyon ! De nem hinném ,hogy beágyazódás antibiotikum mellett :/
2019. okt. 25. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!