Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Uterus rfv-ben folyadék?

Uterus rfv-ben folyadék?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy másik dolog miatt voltam CT vizsgálaton és a leleten az volt írva, hogy "uterus rfv üregében folyadék található ezért nőgyógyászati vizsgálat javasolt". Ez mit jelenthet szerintetek? Jövőhétre kaptam időpontot az orvoshoz csakhát eléggé beparáztam. Google szerint már előrehaladott márnemis tudom milyen rákom van. De közben terhes is lehetek :) Szóval, ha esetleg valakinek volt hasonló és megírná nekem mi volt a baj azt megköszönném :)
2019. okt. 28. 09:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Peteérés is okozhat ilyet, daganat is. Ne ijedj meg, de el kell menni megnézetni. Nekem egy műtét után 3 hónappal volt benne folyadék, egy hónap múlva újra nézték, addigra felszivódott. Mi okból vizsgálták?
2019. okt. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!