Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek a fogamzásgátló...

Szerintetek a fogamzásgátló miatt van, vagy véletlen?

Figyelt kérdés
Az a történet röviden hogy erős lábgörcseim voltak, 4 hónapja szedtem az Estelle-t. Annyira megijedtem nehogy trombózisom legyen hogy abbahagytam és 3 napon belül el is mentem ultrahangra. Ott az angiológus azt mondta, hogy semmi baja az ereknek, vénáknak, artériáknak a lábamban, magnézium és ásványianyag hiány lehet, amire szintén gyanakodtam, mert erősebben sportoltam. Eljött a következő mensi, ujra elkezdtem a tablettát, persze nőgyógyásszal egyeztettem. Két napja szedem de gyengén, de mégis görcsölget a lábam. A múlthéten is 1-1 nap görcsölt, azóta is szedek magnéziumot, kalciumot, B-vitamint rendszeresen. Szerintetek most is csak véletlen pont begörcsölget, vagy lehet köze a tabihoz? A 4 hónap alatt amikor folyamatosan szedtem semmi mellékhatás és érzékenység nem mutatkozott a szervezetemben.

2019. okt. 28. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
Azt tudom ajánlani, h nézess vérképet, ami kérd, hogy legyen benne az a vizsgálat is, ami kimutatja a trombózisra való hajlamot!
2019. okt. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Mielőtt elkezdtem szedni a tabit csináltattam ilyen vérképet, szerencsére aszerint nincs hajlamom, ezt elfeledtem leírni a fentiekben!
2019. okt. 28. 18:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ennyire be vagy szarva, minek szeded? Ez nem a tabitól van, szimplán hipochonderség. Pláne, ha mindkét lábad görcsöl.
2019. okt. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!