Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van valakiek tapasztalata a...

Van valakiek tapasztalata a neten rendelhető abortusztablettával?

Figyelt kérdés
Kérdésem csupn elméleti.

2019. okt. 29. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
29%
Elméleti válasz: Gyakorlatilag te halsz bele.
2019. okt. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
37%
Mivel Magyarorszagon illegalis, ezert nem tudsz valodit rendelni, max vki kamut. Becsbe kell kiutazni, ahol mindenfele elozetes vizsgalat nelkul megkapod, kb 150 ezer forintert.
2019. nov. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Kedves kérdező!

Abortusz tabletta a bécsi klinikán érhető el. De ha elolvasod a womenonwaves oldalt akkor sok információt kaphatsz.

Ha irsz nekik szivesen segítenek neked.

Olyan tavlettát ami abortál be lehet szerezni lehet rendelni Angliából mert náluk is legális az abortusz tabletta.

2020. jan. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ne olyan embereknek hidd el a válaszaikat akik nem próbálták. Teljesen jó a netes tabletta. Egyáltalán nem hamisítvány és működik. Én használtam, mire megérkezett ugyan kiderült hogy a magzat nem fejlődik és nem mutat életjelenséget viszont a tabletta segített elvetélni és ezáltal kiüríteni a méhem kórházi ab helyett.

Nem ürülsz ki azonnal, hetekbe is tellhet, sőt lehet csak a következő menstruációddal távozik pár extra bent maradt véralvadék darab.

Fájt? Igen, kb 2 óráig nagyon intenzíven görcsöltem.

Kényelmesebb mint a kórházi ab? Nem, ott 15 p alatt végzel és nem hetek alatt ürülsz ki.

Melyiket választanám ha kellene ismét? A tablettát, örülök hogy nem altattak és nem tágították ki a méhszájam. Nem éreztem volna magam biztonságban a kórházban.

2020. márc. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!