Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van tapasztalata itt valakinek...

Van tapasztalata itt valakinek hüvelysúllyal?

Figyelt kérdés
A második terhesség után méhsüllyedésem lett. Nem szeretném megműttetni, ha nem muszáj. Arra gondoltam kipróbálnám a hüvelysúlyokat, de nem tudom használ-e.

2019. szept. 18. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Sokkal többet ér a Kriston-féle intimtorna, a hüvelysúlyok sok esetben nem segítenek, hanem rontanak a helyzeten.

Az intimtorna viszont tényleg segít, nekem is teljesen rendbe jött tőle.

2019. szept. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Az intimtornát könyvből csináltad, vagy elmentél a tanfolyamra?
2019. szept. 18. 20:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocs, csak most kerültem ide megint, azért nem válaszoltam elöbb.

Én a könyvet vettem meg (nem MO-on élek és itt nincs tanfolyam), abból tanultam meg a szükséges gyakorlatokat. Van DVD is, az állítólag még jobb, de arról nincs tapasztalatom.

De egyik sem olyan nagy összeg, ha gondolod, akár mindkettöt meg tudod venni.

Az egyetlen "hátránya" a módszernek, hogy majdnem minden nap javasolt végezni (de az nem igazán sok idö), mert csak akkor tudod szinten tartani a megfelelö izmokat.

Meg egy mellékhatás: sokkal feszesebb lesz a hüvelyed, aminek a párod is, meg te is csak örülhettek.

2019. szept. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szuper, köszönöm! :) Mindenképpen kinézek egy trénert akkor, mivel én Mo-on élek, és ha az hatékony, csinálom otthon esetleg könyvből.
2019. szept. 26. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!