Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szex utáni felfázásra valamily...

Szex utáni felfázásra valamilyen gyógyszert tudtok javasolni?

Figyelt kérdés
Csütörtökön voltunk együtt a barátommal, elég heves együttlét volt. Aktus után közvetlenül elmentem wc-re, illetve zuhanyozni. Korábban is előfordult velem ez a felfázás érzés,de miután elmentem aktus után pisilni, nem volt ilyen gondom. Péntek óta gyakrabban járok pisilni, illetve ma már csípett is. Ma szeretnék venni erre valamit a gyógyszertárban. Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban? Ott is meg fogom kérdezni, csak kíváncsi vagyok valakinek bevált-e valami ami viszonylag hamar használ.
2019. nov. 4. 09:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Én is kísérleteztem a gyógyszertárban vény nélkül kapható készítményekkel, de szó szerint lópéniszt sem értek.

Velem is többször volt ilyen, én a nőgyógyászomhoz megyek ilyen problémával. Egy vizeletvizgálat után ír gyógyszert és már egy két nap után érzem a javulást. Időt és pénzt spórolsz meg, ha egyből dokihoz mész, mert ha már csíp, akkor azon nem segítenek a recept nélküli bogyók.

2019. nov. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az a baj nekem csak csütörtökön rendel a nőgyógyászom,illetve minimum 2 hèt múlva tud időpontot adni ha ma felhívom :( Addig meg nem bírom. Muszáj rendbe jönnöm,mert jövőhéten utazok el munka ügyben,így meg egy szenvedés lesz. Ezért gondoltam valami gyors megoldásra.
2019. nov. 4. 10:15
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor megteszi a háziorvos is. Urnizol és Urogin van enyhe tünetekre, de hidd el ha csíp, akkor kell az antibiotikum, mert ezek semmit sem érnek.
2019. nov. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igazad van, hiszek neked, mert tapasztalatból írsz. Elmegyek a háziorvoshoz, bár szerintem ma már az sem fér bele.
2019. nov. 4. 10:33
 5/10 A kérdező kommentje:
Aki priviben kérdezget folyamatosan, most már a szex részleteiről, üzenem neki, hogy nem ez volt a kérdés, és senkinek semmi köze hozzá.
2019. nov. 4. 10:36
 6/10 anonim ***** válasza:
Felfázással, azaz hólyaghuruttal nem nőgyógyászhoz kell menni. A háziorvos pedig valószínűleg antibiotikumot fog felírni.
2019. nov. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy egy sima felfázással nem kellene nődokihoz menni, de ad1 egyszer sem tette ki a szűrőm, ad2 mindig kigyógyultam, ad3 nekem sokszor van hólyaghurut mellett ilyenkor hüvelygyulladásom is, amivel hiába mennék a háziorvosihoz. De köszi az okosságod okoska.
2019. nov. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
:D Ne haragudj, hogy leírtam, hogy az nem a nőgyógyász dolga. Tényleg, bocsánat, látom, nagyon a lelkedbe gázoltam ezzel. :D Nyilván azért a többségnek nem jár együtt hüvelygyulladással is, mert teljesen más szerv, de no problémo "okoska". :D
2019. nov. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom a többségnek hogy van, de olvasd csak utána nyugodtan, hogy a hólyaggyulladás sokszor rámegy a női nemiszervre. Nem csak a hüvelyre, de még a petefészekre is rá tud. Okoska.


Nem tudom mit pattogsz ezen. Maradjunk annyiban, hogy a háziorvos, nőgyógyász, urológus is felír egy hólyaghurutra gyógyszert. Menj kérdező ahhoz az orvoshoz, amelyhez hamarabb eljutsz.

2019. nov. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Csak a te flegma válaszodra próbáltam a te stílusodban reagálni "okoska". :)

...És addig ne jöjjön el orvostól, amíg antibiotikumot nem ír fel...

2019. nov. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!