Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon-nagyon szoktam görcsöln...

Nagyon-nagyon szoktam görcsölni, most szeretném megelőzni és valamilyen gyógyszert bevenni előtte, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
2016. jún. 13. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Gyerekszülés előtt én is nagyon görcsölős voltam.A Nospa-t kb a hátam mögé is hajíthattam volna.Annál még az Algopirin is jobb.De ami igazán jó erre a Naprosyn.

Igaz vényköteles és lórúgás,de érdemes lenne felíratni háziorvossal.Felesleges szenvedni.

Én egy mensi alatt egy max két szemet vettem be amikor nagyon fájt mert ahogy mondtam lórúgás de áldás volt.

2016. jún. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Cataflam, de ez is vényköteles.
2016. jún. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én azt tapasztaltam, ha időben veszed be, szinte bármi jó (nekem kivéve az Algoflex-M, az abszolút nem hat). Most Apranaxot szedek, de a kulcs itt is az, hogy időben kell bevenni. Abszolút nem várom meg, míg a görcs kialakul - ha megjelenik az a feszültség az alhasamban ("érzem" ott a dolgokat), azonnal veszem be. Első nap, mivel az a leggörcsölősebb, automatikusan egy Apranax-szal kezdem a napot. Így már csaknem egy éve nem volt görcsöm, pedig én aztán értem a drámát, egyszer még az ügyeletet is ki kellett hívni.

Szóval tapasztalatom szerint a kulcs az időzítés.

2016. jún. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Állítólag, ha a menstruációt megelőző napokban cinket szedsz, akkor egyáltalán nem lesznek görcseid, és a menstruációval járó egyéb kellemetlen tünetei is megszűnnek.

Itt olvashatsz róla bővebben:

[link]

2016. jún. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!