Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet szeretkezni lágyéksérvvel?

Lehet szeretkezni lágyéksérvvel?

Figyelt kérdés
Egy hónap múlva van a műtéti időpontom. Mióta a műtétre várok, előfordult, hogy kijött a sérv és rettenetes rosszullét és fájdalom miatt az ügyeleten visszatették. Félek, hogy egy együttlét is kiválthatja és megint kórházban végzem. Nem szeretnék egy romantikus, szép estét a kórházban befejezni.
2019. nov. 10. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Lehet-e szeretkezni lágyéksérvvel? Nem is tudom, én inkább nővel szeretkeznék mint lágyéksérvvel, de kinek a pap kinek a paplan.
2019. nov. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha ha ha
2019. nov. 10. 22:35
 3/5 A kérdező kommentje:

Jogos!

Tehát inkább úgy kérdezem, hogy szerintetek lehet- e abban az esetben szeretkezni, szexuális életet élni, ha az ember(nőnemű) lágyéksév műtétre elő van jegyezve, azaz nem 100-as, de borzasztóan vágyik szerelmére, aki hamarosan jön.

2019. nov. 10. 22:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha vigyázva csinálod,nem feszül ott.
2019. nov. 11. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Meg kell tanulni a sérvet kezelni. Nem szabad nyomásnak kitenni, minden köhintés, nyomáshatás előtt kézzel oda kell nyúlni és befogni a nyílást. Hanyattfekve kell szeretkezni. Kerülni kell az olyan helyzeteket, ahol a sérv kijöhet. Ha kijött, minél hamarabb vissza kell masszírozni, de csak finoman. Ha a sérv kinnmarad, a bélmozgás lelassul, leáll és kellemetlen hasi diszkomfort érzést okozhat. Kapható elég jó minőségű műszálas textil/gumiszalag sérvkötő, elég jól működik, de nem súlyemeléshez találták ki és többórás viselete elszorítja a láb ereit. Sajnos, egy kb. pingponglabda térfogatú sérv már mellette is kijön kissé a mozgások, leülés, felállás miatt. Apámnak a korai műtét háló nélkül is megoldotta a sérvgondot. Nekem volt úgy, hogy a sérv nem akart kijönni, ami idegesítő volt, mert az alapállapot az, hogy állva kijön, de könnyen visszanyomható, visszamasszírozható. Térfogata kb. 3 pingponglabdányi. Súlyemelés, erőlködés tilos. Minden nyomáshatás előtt kézzel el kell zárni a nyílást, vagy meg kell tartani a kissé kintlevő sérvet, ellen kell tartani a belső nyomásnak. Hanyattfekve kell aludni elsősorban. Célszerű jóminőségű sérvkötőt használni. Azoknak, akit nem zavar a vastagsága, mert csak otthon viseli, a Spranz rugós sérvkötő is jó lehet, de én amikor megláttam, hogyan néz ki, tudtam, nem ezt keresem. A műszálas textil+gumiszalagos kiváló minőségű észrevétlenül viselhető lazább nadrág alatt több órán át, járás, ülés lehetséges. Közvetlenül a bőrre érdemes felvenni jó feszesen. Érzésem szerint még lehetne javítani rajta, mert a pozícionálható nyomópárna mérete adott. A sérv visszahelyezésében gyakorlatra kell szert tenni mindenképpen. A benntragadt sérvet vízivás, aszaltszilva levének ivása, szóval bélsíkosítók és mozgás kihozza. Kerülni kell mindenáron az erőszakos behatásokat a bél begyulladásának elkerülése érdekében.
2022. febr. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!