Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon brutálisan szőrös...

Nagyon brutálisan szőrös vagyok lánylént, erre mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Mindenhol, hasam, mellem, fenekem végig, combom, karomon 5 centis fekete szőrök. Mellem, hátam, a derekamon legalább 7 centis fekete szőr{k, mint egy férfinak. Erős bajszom is van, lányhoz képest. Nagyon zavar. 22n
2019. nov. 10. 22:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Hormonkezelés
2019. nov. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne kivizsgálni, nincs-e valami hormonális bajod, irány az endokrinológus szakorvos. Addig a szőrösödésen a kozmetikus sokat tud segíteni.
2019. nov. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Htá eléggé elférfiasodott is az arcom...

Sajnos nincs pénzem ilyenekre és még tanulok :(

2019. nov. 10. 23:01
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
Miért kellene pénz? Nincs szabálytalan ciklusod? A nőgyógyászhoz is mehetsz, ha van olyan jellegű problémád és ő elindítja a hormonvizsgálatokat. Ha nincs ilyen gond, akkor a háziorvostól kérj beutalót endokrinológiára.
2019. nov. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az elejétől fogva szabálytalan...
2019. nov. 10. 23:11
 6/10 anonim ***** válasza:

TB alapon ingyenes. Gyogyszer par ezer ft max.

Mire nincs penzed? Nagyon sokan vannak ilyen problemaval. Hormonok. Jol kezelheto.

2019. nov. 11. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor nőgyógyász! Valószínűleg PCOS. Inzulin rezisztenciát is kell vizsgálni és ameddig nem akarsz gyereket, esetleg fogamzásgátló javíthat a tüneteken.
2019. nov. 11. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem kell mindjárt hormonális betegségre gondolni,van aki egyszerűen ilyen alkat,ilyen a genetikája. Én kivizsgáltattam magam,mert én is brutál szőrös vagyok,de minden értékem normális.L.
2019. nov. 12. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
kedves 8. válaszoló, az igaz, hogy különböző mértékben szőrösödünk. a szabálytalan menstruáció miatt viszont mindenképpen kell kivizsgálás! ne beszéld le róla a kérdezőt.
2019. nov. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én a tapasztalataimat írtam le és szóról szóra amit az orvos mondott. “Nem kell rögtön hormonális betegségre gondolni”. Senkit semmiről nem beszélek le, viszont rá sem. Ez mindenkinek a saját döntése.
2019. nov. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!