Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A HDD 100%-on pörög, PC...

A HDD 100%-on pörög, PC brutálisan belassul! Megoldás?

Figyelt kérdés

Windows 10 rendszerem van. Random időközönként előjön (1-3 naponta), hogy a HDD 100%-on pörög. Az SSD 0-1% körül mozog, azon van a windows is, de ha a HDD maxon pörög az egész gépet megfogja. Lassú, megfagynak a programok, játékok.

Már szétnéztem googleban, kipróbáltam 3-4 megoldást, de nem javult.



2016. aug. 18. 16:34
 1/5 anonim válasza:

hát nézd meg feladatkezelőben, hogy melyik program pörgeti


egyébként gondolom a windows update, vagy az automatikus lemezképmentés vagy valami hasonló zseniális windows feautre

2016. aug. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
HDD Sentinel, állapotát kiírja. Valószínűleg haldoklik a HDD.
2016. aug. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A HD Sentinel azt írja rá, hogy kondíció 100%.

A Windows Defendert kikapcsoltam, így már használható aránylag a gép, viszont amikor töltök rá, vagy másolok akkor kiakad és fagy a windows.

2016. okt. 1. 19:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyan ez az én gondom is ugyan így windows 10 és csak egy pár feladat megy az is pici max 10MB/s és valami még is kinyomja 100ra. Ahogy nézem valami System nyomja nagyon maxra de csak időközönként meg amikor játszanék.
2016. okt. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Bírom, hogy mindenki a lemezkezelővel jön! De ha egyszer az nem mutat ki semmit ami ezt indokolná?!
2018. okt. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!