Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Brutálisan lassú torrent...

Brutálisan lassú torrent letöltés, mi a megoldás?

Figyelt kérdés

uTorrenttel kezdtem tölteni egy 28 gigás zip fájlt.

Elején nehézkesen indult, de utána miután bezártam mindent, felment a sebesség 750-1500 kps-re, de most (ugyanúgy be van zárva minden) ahogy letöltötte az egy harmadát, egyszerűen megint lelassult, 1-300 között vergődik.

Mi lehet a gond? Mit tehetnék?



2016. júl. 15. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindig attól függ a dolog, hogy a túloldalon milyen sebességgel töltenek felfelé. Ezt sajna nem tudod befolyásolni, ki kell várni az időt.
2016. júl. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most levettem az upload limitet 35-re, és visszaugrott a sebesség. Fix 1 mps.
2016. júl. 15. 18:21
 3/5 A kérdező kommentje:

Elkiabáltam, 700-1200 kps.

De ettől függetlenül jobb mint az előbbi szenvedés.

2016. júl. 15. 18:22
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A feltöltőktől függ az egész, ha nekik nincs szabad sávszélességük, te hiába töltenél gyorsan ha ők nem tudnak gyorsan feltölteni. A sebesség azért is ingadozhat mert a feltöltő(k) mást is megosztanak, és épp azokra oszlik el több vagy kevesebb sebesség.


Te ezt nem tudod kontrollálni. Legfeljebb annyival hogy más írási művelettel nem terheled a merevlemezt, ha épp tudna tölteni.

2016. júl. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha pedig lekorlátozod a feltöltést, akkor letölteni sem fogsz tudni. A többi kliens elutasítja azokat akik direkt nem osztanak vissza, így a letöltésed is leesik. A torrentezés lényege a megosztás és ha te ezt nem tartod be, neked sem fognak tölteni. Ezt a kliensek automatikusan kommunikálják egymásnak, nem kell külön beállítani.
2016. júl. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!